Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Території обслуговування, закріплені за навчальними закладами міста Суми

Рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради про ведення обліку дітей шкільного віку та учнів у м. Суми

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №1 імені В.Стрельченка, м. Суми, Сумської області

Вулиці:       Герасима Кондратьєва від № 134 (крім №143, №145) до кінця та військове містечко, Гамалія, Лебединська, Гризодубової, Твардовського, Миколи Хвильового, Аерофлотська, Аеродромна,  Запорізька, Калнишевського, Нестерова, Івана Багряного, Сагайдачного, Грушевського, Січова, 2-га Лебединська,

Проспект:   Козацький.

Провулок:   Аерофлотський.

Проїзди: Андріївський,1-й Лановий, 2-й Лановий.

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ № 2 ім. Д. Косаренко, м. Суми, Сумської області                                                    

Вулиці:      Петропавлівська від №81 (непарні) до кінця, Герасима Кондратьєва №38-109, №127, №129, Малиновського, Олександра Олеся, Зої Космодем’янської, Маяковського, Берегова, Над’ярна,  Богдана Хмельницького.

Провулки:  Над’ярний, Сурікова.

 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. генерал-лейтенанта А.Морозова м. Суми, Сумської області

Вулиці:      Герасима Кондратьєва №110-132, №143, №145 (крім №127, №129), Петропавлівська №104-124 (парні), Шишкарівська, від № 31 до кінця, Героїв Небесної Сотні, Гоголя, Черняхівського, Ватутіна,    20 років Перемоги, Вавілова, Айвазовського, 2-га Набережна          р. Стрілка,Янки Купала, Можайського, Західна,  Південна.

Провулки: Ватутіна, Вавілова, Айвазовського, Профспілковий, Книшівський, Громадянський.

Проїзд:       Богдана Хмельницького.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 4 імені Героя України Олександра Аніщенка Сумської міської ради

Вулиці:   Олексія Береста, Кузнечна від № 49 до кінця, Шишкарівська№1-30, ІІокровська, Герасима Кондратьєва №1-37, Академічна №1-19, Гагаріна, Набережна p. Псел, ІІетропавлівська №1-79 (непарні),  №2-102 (парні), Перекопська, Олександра Аніщенка.

Площа:  Покровська.

Провулки:  Огарьова, Садовий.

Проїзд:   Кузнечний.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Суми, Сумської області

Вулиці:      Баранівська, Пушкарівська, Липнянська, 1-ша Севастопольська,     2-га Севастопольська, Заозерна, Передова, Піщанська, Доватора, Народна, Курортна, Зарічна, Миропільська, Марії Приймаченко, Панаса Мирного, Любові Шевцової, Сєдова, Бєлгородська, Ключова, Соснова, Фізкультурна, Битицька, Одеська, Нагірна, Кримська, Донська, Хвойна.

Провулки: Севастопольський, Заозерний, Піщанський, Доватора, Народний, Привольний, Софії Русової, Бєлгородський, Битицький, Одеський, Хвойний, Миколи Василенка, Лебедєва-Кумача, Саксаганського, Баранівський.

Проїзд:   Доватора.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Катерини Зеленко, Генерала Чеснова, Харківська №30-43 (крім  №40, № 40/1, №40/2, №42),Прокоф’єва непарні № 1-35 (крім №25, № 25/1, № 25/2, № 25-А, №27, №27/1),парні від № 32 до кінця, Сумсько-Київських Дивізій від №14 до кінця.

 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7імені Максима Савченка Сумської міської ради

Вулиці:   Романа Атаманюка №1-49 (крім №43-А), Лесі Українки, Генерала Чибісова, Багацького,  Хотінська, Писарівська, Зелена, Київська, Матюшенка, Гастелло, Юнаківська, Новорічна.

Проспект:  Курський № 1-129.

Провулки: Лесі Українки, Багацького, Чкалова.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Сумської міської ради

 Вулиці:      Троїцька,Псільська, Новомістенська №1-25 (крім №24), Бельгійська, Лучанська №1-35, Героїв Сумщини, Левітана, Бєлінського, Вільний лужок, Рилєєва.

Провулки: Григорія Сковороди, Інститутський, Суханівський, Чугуївський, лікаря Івана Дерев’янка, Іоанна Хрестителя, Архітекторів Шольців, Пляжний, 1-й Продольний, 2-й Продольний, Псільський, Дачний.

Площа:  Троїцька.

Проїзд:  Дачний.

Майдан  Незалежності.

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9,     м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Харківська № 2-29 (крім №№ 1, 1/1, 3/1, 3/2, 23, 23/1, 25), 2-га Харківська, Даргомижського, Прокоф’єва №2-24 (парні), 2-га Староріченська, Фабрична.

Провулок: 2-й Воробйовський.

Проїзди: Прокоф’єва, Даргомижського.

 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів  №10 ім. Героя Радянського Союзу О. А. Бутка, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Гончарна, Холодногірська №30-48,Новомістенська №24, від №26 до кінця, Горького №23, №23/1, №23/2 та всі парні.

Проспект:  Тараса Шевченка від №19 до кінця.

Провулки:   Лікаря Зіновія Красовицького, Суджанський.

Площа  Горького.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського, м. Суми, Сумської області

Вулиці:      Засумська №1-102, Кооперативна, Шевченка, Ярослава Мудрого    №1-49, Куликівська №1-55, Тургенєва, Степана Разіна, Дмитра Багалія, Лугова, Садова №1-33, Данила Галицького №1-52, Люблінська, Горького №1-23 (непарні), 1-ша Набережна р. Стрілка, Робітнича №1-52, Холодногірська №1-29, Максима Рильського, Козацький Вал, Соборна, Воскресенська, Нижньособорна, Герцена.

Проїзд: Ніни Братусь, Молодої Гвардії.

Провулки: Сумський, Терезова, 9-го Травня, Стадіонний,1-й Перекопський,   2-й Перекопський, Геннадія Петрова, Монастирський.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №13 ім. А. С. Мачуленка, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Іллінська №1-50, Набережна р. Стрілка, Данила Галицького від №53 до кінця, Білопільський шлях, Пушкіна №1-20, Ярослава Мудрого від №50 до кінця, Першотравнева, Академічна від №20 до кінця, Ганнівська, Сонячна, Михайлівська, Нова, Ломоносова, Шкільна, Кругова, Каховська, Успенського, Цимлянська, Суворова, Гетьмана Мазепи, Героїв Чорнобиля, Садова від №34 до кінця, Робітнича від №53 до кінця, Кузнечна №1-48, Поліська, Куликівська від №56 до кінця, Павлова, Бузкова, Горобинова, Малинова, Каштанова, Батуринська, Миколи Василенка.

Провулки: Павлова, Низовий, Майданівський, Маковського, Новоселицький, Абрикосовий, Суворова, Ковалевський, Горобиновий, Стрільчанський.

Проїзди: Павлова, Новий.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Дмитра Турбіна, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Нижньолепехівська, Лепехівська, Новолепехівська, Андрія Шептицького, Жуковського, Косівщинська, Кутузова, Нахімова, В’ячеслава Чорновола, Засумська від №103 до кінця, Дарвіна, Джамбула, Бородіна, Коцюбинського, Лєскова, Степана Бандери, Іллінська від №51 до кінця,  Іоана Павла ІІ, Лобачевського, Пушкіна від №21 до кінця, Пирогова, Макаренка, Івана Кавалерідзе, Фучика, Смирнова, Луганська, Олега Кошового, Володимира Куца.

Провулки: Лєскова, Гудимівський, Лазарцівський,  Самсонівський, Макаренка, Косівщинський, Гетьманський, Коцюбинського, Іллінський, Електронний, Володимира Куца.

Проїзд:  Дарвіна.

Комунальна установа Сумський навчально-виховний комплекс № 16 імені Олексія Братушки  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Сумської міської ради

 Вулиці:      Руднєва, Полковника Болбочана, Вербна, 1-ша Північна, Юрія Липи, Ціолковського, Добролюбова, Олени Теліги, Вигонопоселенська №1-46, Василя Капніста, Ударників, Бориса Гмирі, 2-га Північна, Олександра Невського, Слов’янська, Сєченова, Докучаєва, Лісна, Шишкіна, Андрія Реути, Станіславського, Добровільна, Перова, Олексія Братушки, Волошкова, Ушакова, Депутатська, Тимірязєва, Аксакова, Слобідська, Дмитра Косаренка, Верещагіна, Попова, Конотопська, Шота Руставелі, Осипенко, Сергія Єфремова, Степова.

Провулки: Семашка,Веретенівський, Лізи Чайкіної, 8 Березня, Руднєва.

Проїзди: Перова, Добролюбова.

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Інтернаціоналістів (парні),Івана Сірка  № 2-10, №15-31,Заливна №1-11, Харківська №№ 1, 1/1, 3/1, 3/2, 23, 23/1, 25.

Проспект:  Михайла Лушпи №1-23.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №18 Сумської міської ради

 Вулиці:  Леваневського, Горького від №25 до кінця (непарні), Супруна, Металургів № 1-6, Праці, Рибалка, Сербська.

Проспект:  Тараса Шевченка №1-18.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 ім. М.С. Нестеровського, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Івана Харитоненка, Матросова, Рубіжна, Привокзальна, Остапа Вишні, Мічуріна, Полярна, Будівельників, Весняна, Героїчна, Космічна, Ползунова, Скрябіна, 1-ша, 2-га, 3-тя, 4-та Заводська, Шахтарська, Родини Линтварьових, Мухіної, 1-ша Залізнична, Iвана Франка, Мусоргського, Горова, Чехова, Пугачова, Братська, Дружби, Філатова, 2-га Залізнична, Кулібіна, Довженка, Тополянська, Партизанська, Льва Толстого, Патона, Підгірна, Новоселівська, Робітниче Селище, Ярова, Брянська, Юрія Вєтрова, Олега Ольжича, Заводська, Лучанська від №36 до кінця,  Машинобудівників.

Провулки: Будівельників, Героїчний, Iвана Франка, Чехова, Линтварьових, Вітряний, Плещеєва, Повстанський, Льва Толстого, Дмитра Дорошенка, Бориса Грінченка, 1-й, 2-й, 3-й Заводський.

Проїзди:    Довженка, Горовий, Тополянський.

Тупик:  Лісопильний.

Площа:   Привокзальна.  Територія ЧРЗ.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20, м. Суми, Сумської області

Вулиці:  Металургів від №7 до кінця, Реміснича, Леоніда Бикова, Лермонтова, Холодногірська від №49 до кінця, Івана Виговського, Білопільська, 8 Березня, Салтикова-Щедріна, Достоєвського, Колесниківська, Єрмака, Єсеніна, Вигонопоселенська від №47 до кінця, Олександра Шапаренка, Панфілова, Степаненківська, Івана Асмолова, 1-ша Новопоселенська, Нижньохолодногірська, Гулака-Артемовського.

Провулки: Степана Тимошенка, Вільний, Марії Башкірцевої, Білоусівський.

Проїзди:  Білоусівський, Михайла Осадчого.

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21, м. Суми, Сумської області

Вулиці:      Менделєєва, Олега Балацького, Василя Чаговця,Джерельна №1-29 (непарні),№2-12 (парні),Глінки №1-7 (непарні); №2-52 (парні), Дубровського №1-26, Молодіжна №1-16, Борова №1-26, Харківська №54-98 (парні), №55-63 (непарні), Серпнева №2-10 (парні), Паркова, Нижньосироватська №1-54, Миру №1-17 (непарні), №2-28 (парні),  Богуна, 1-ша, 2-га Замостянська, Мірошниченка, Василівська, Токарівська, Павла Тичини, Вишнева, Миколи Данька, Полтавська, Михайла Кощія.

Провулки: Богуна, Василівський, Токарівський, Івана Литвиненка, Соломії Крушельницької, Менделєєва.

Проїзди:  1-й Парковий, 2-й Парковий, 3-й Парковий  №1-11.

Площа:  Михайла Кощія.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гольченка Сумської міської ради

 Вулиці:      Ковпака, Романа Атаманюка №43-А, від №50 до кінця, Веретенівська, Виноградна, Іподромна, Наукова, Інститутська, Компресорна, Осіння, Кожедуба, Покришкіна, Квіткова, Крайня, Кленова, Берестова, Березова, Путивльська, Чернігівська.

Проспект:  Курський від №130 до кінця.

Провулки: Березовий, Ранковий, Кленовий, Спортивний, Виноградний, Барвінковий, Іподромний, Липовий, 1-й Осінній, 2-й Осінній, Калиновий, Фіалковий, Запрудний, Ромашковий, Квітковий.

Селище   Веретенівка.

Територія   сільськогосподарського технікуму.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Інтернаціоналістів (непарні),Івана Сіркавід №32 до кінця,Героїв Крут від №28 до кінця.

Проспект:  Михайла Лушпи від №24 парні до кінця.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 24, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Купріна №1-25, Сергія Табали (Сєвєра), Заслонова, Травнева, Конотопської битви, Володимирська, Миколи Міхновського, Рєпіна, Некрасова, Спортивна, Дунайська, Тихорецька, Тиха, Широка, Харківська №40, № 40/1, №40/2, №42, №44-53, Сумсько-Київських дивізій №1-13, Водна №1-26, Генерала Чупринки, Польова №1-40, Кринична, Краснопільська №1-24, Урожайна      №1-25, Василя Стуса, Басівська №1-27, Марата  №1-36,  Прокоф’єва  №25, №25/1, №25/2, №25-А, №26,  №27, №27/1, №30, №30/1, непарні від №39 до кінця.

Провулки: Марусі Чурай, Некрасова, Дунайський, Пришибський, Тихоріцький, Миколи Міхновського, Генерала Грекова, Прорізний, Слюсарівський, Тихий.

Проїзди:    Кільцевий, Євгена Маланюка.

Площа:  Пришибська.

 Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Роменська, Декабристів, Котляревського, Лисенка, 1-ша Продольна, 2-га Продольна, 3-тя Продольна, 4-та Продольна,  5-та Продольна, 6-та Продольна, 7-ма Продольна, Перемоги, Зв’язківців, Кармелюка, Чекаліна, Чайковського, Крилова, Щепкіна, Короленка, Спартака, Плодова, Пантелеймона Куліша, Пантелеймонівська, Давида Бурлюка, Лохвицька, Штепівська, Чернишевського, Братів Кричевських, Гайова, 1-ша Поперечна, 2-га Поперечна, Оболонська, Вільшанська, Ботанічна, Григорія Ващенка, Соколина, Грабовського.

Провулки: Оборонний, Грибоєдова, Василя Філоновича, Семінарівський, Сєрова, Авіаційний, Костюківський, Високий, Чайковського, Спартака, Декабристів, Роменський.

Проїзди:     Гайовий, Короленка.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Нижньосироватська від № 55до кінця, Римського-Корсакова        №1-20, Охтирська №1-22, №26, Марко-Вовчок №1-15, Серпнева    № 1- 9 (непарні),  від №11 до кінця, Низівська, Георгія Нарбута   №1-20,1-ша Червоносільська, Ювілейна, Лінійна, Харківська     №65-115 (непарні), №100-114 (парні), Миру №19-29 (непарні), №30-38 (парні), Миколи Лукаша, Івана Піддубного, Радищева, Володимира Івасюка, Прикордонна, Промислова, Черкаська, Миргородська, Березовий гай.

Провулок:   Березовий гай.

 Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Охтирська від №23 до кінця (крім №26), Глінки №54-70, №9-69, Марко Вовчок від №16 до кінця, Римського-Корсакова від №21 до кінця, Джерельна від №14 (парні) до кінця, від №31 (непарні) до кінця,     Борова від №27 до кінця, Водна від №27 до кінця, Урожайна від №26 до кінця, Дубровського від №27 до кінця, Молодіжна від №17 до кінця, Купріна від №26 до кінця, Краснопільська від №26 до кінця, Басівська від №28 до кінця, Карбишева, Східна, Георгія Нарбута від №21 до кінця, Санаторна,2-га Червоносільська, Польова від №41 до кінця, Марата від №37 до кінця.

Провулки: Карбишева, Ювілейний, Санаторний, Східний, 2-й Східний.

Проїзди: 3-й Парковий від №12 до кінця, 4-й Парковий.

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:  Заливна від №13 до кінця, Героїв Крут  №1-26,  Івана Сірка №12-14.

Проспект:  Михайла Лушпи від №25 (непарні) до кінця.

 Комунальна установа Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів м. Суми, Сумської області

Вулиці:      Зарічна, Молодіжна, Лугова, Гагаріна, Садова, Сумська, Виноградна, Новопоселенська, Вишнева, Першотравнева, Шкільна, Вигонопоселенська, Слобідська, Кооперативна, Спортивна, Березова, Підлісна, Лісна.

Провулки:  Лісний, Стецьківський, Озерний.

Село:  Житейське

 Комунальна установа В-Піщанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів    м. Суми, Сумської області

 Вулиці:  Ковпака, Парнянська, Ювілейна, Ярова, Шевченка, Заводська.

Села:   Загірське, Трохименкове.

Провулок:  Шевченка.