Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Центр “Гармонія”

Графік роботи об’єднання «Гармонія»

2019-2020 н.р.

Назва гуртка День тижня Час Кабінет

Керівник

1

Хореографічний ансамбль «Живчик»

(1-10 кл)

Вівторок

 

Середа

 

Четвер

17.15-20.15

14.45-16.45

17.15-20.15

4

Орлова М.І.

 

2

Вокальний ансамбль «Мальви»

(6 -7кл)

Вівторок 14.45-15.30 141 Пилипенко С.А.
3

Хоровий спів

(4-10 кл)

Середа

П’ятниця

13.45-14.30

10.55-11.40

141 Пилипенко С.А.
4

Вокальний спів

(1-11кл)

Понеділок

Четвер (парні)

13.45-14.45

13.00-14.00

141 Пилипенко С.А.
5

Художня студія «Кольорова палітра»

(3-4кл)

Понеділок

 

П’ятниця (парні)

8.00-8.45

8.55-9.40

15.40-16.25

142 Щербань Л.Г.
6

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Перлинка»

(3-4 кл)

Четверг

16.00-16.40

16.50-17.30

142 Щербань Л.Г.
7 Євроклуб «Глобус» Четвер 15.10-15.50 204

Грищенко Т.А.(непарні)

 

8

Клуб «Лідер»

(5-11 кл)

Понеділок

10.30

11.40

13.30

311

Шапошник В.В.

Герман Є.В.

9

Гурток «Екскурсоводи шкільного музею»

(7,9кл)

Вівторок

 

Середа

14.45-16.25

11.50-13.30

Шпаковська К.В.

 

10 Газета «Рожева перлина»

Вівторок

(парні)

14.45 305 Сидоренко Ю.В.
11 Гурток «Еколог» (7,8,9кл)

Четвер

 

Субота

13.10-13.55

13.20-14.05

106 Пластюк А.І.
12 Гурток «Рівний – рівному» (5кл) П’ятниця 13.45 305 Отрощенко М.А.
13 Спортивна секція «Баскетбол»    (11 кл)

Понеділок

 

Четвер

 

П’ятниця

18.30-20.00

18.00-19.30

18.30-20.00

Спорт. зала

Калініченко І.В.

(спільно з тренером ДЮСШ №1)

14 Спортивна секція «Волейбол» (7,9-11кл)

Субота

Неділя

13.00

10.00

Спорт. зала

Резніченко Л.В.

Турченик В.Ф.

15 Військово-спортивний гурток «Юний захисник Вітчизни» (10,11кл)

Вівторок

П’ятниця

13.10

13.10

Тир

Каб. 201

Козинець В.М.

Звіт вокальних колективів за 2018-2019 н.р.

Результативність участі у конкурсах учнів художньо-естетичного, літературного, національно-патріотичного напряму 2018-2019 н.р.

Результативність участі збірних команд КУ ССШ № 9 у спартакіаді школярів 2018-2019 н.р.