Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Канікули

План роботи КУ ССШ №9 на осінніх канікулах 2019-2020 н.р 

ЧАС КЛАС ЗАХІД МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ
ПОНЕДІЛОК, 28.10
10.00 9-Г Відвідування кінотеатру          ТРЦ «Мануфактура» Олійник Т.Л.
Протягом дня 5-Г Екскурсія в м.Харків м. Харків Коломієць І.І.
10.00 7-В Подорож «Осінній ліс та його таємниці » Табір «Орлятко» Мисник Я.А.
10.00 9-В Відвідування лекції про безпеку здоров’я Клініка дружня до молоді Іванченко І.І.
12.30 6-В Перегляд кінофільму Кінотеатр «Дружба» Приходько О.М.
10.00

Департамент

«Патріот»

Відвідування художнього музею Художній музей Шпаковська К.В.
10.00 10-А Екопохід до осіннього лісу Токарівський ліс Пластюк А.І.
09.00 10-А Індивідуальні заняття з учнями Каб. 106 Пластюк А.І.
09.00 – 17.00 1-11 Робота Бібліотеки Бібліотека Малихіна Л.С.
9.00-14 00 Педпрацівники шкіл міста Змагання з волейболу серед працівників освіти. КУ ССШ № 9 Резніченко Л.В.
10.00 5-7 І міський квест «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» КУ ЗОШ №15 Отрощенко М.А.
10.00-11.00 10-11 Військово-спортивний гурток «Юний захисник Вітчизни» Тир Козинець В.М.
ВІВТОРОК, 29.10
11.00 6-Г Відвідування експозиції в музеї

Приватний музей

«Причал Одісея»

Зулюкова Н.О.
Протягом дня 8-В Подорож « Львів туристичний» М.Львів Ткаченко О.М.,
Протягом дня 5-Д Екскурсія до музею шоколаду м. Тростянець Клімова С.В.
Протягом дня 5-А Екскурсія до музею шоколаду м. Тростянець Коломієць Д.С.
Протягом дня 9-А «Львів туристичний » м.Львів Торгачова О.С.
Протягом дня 11-А Подорож до м. Кам’янець-Подільський м. Кам’янець-Подільський Денщикова О.В.
Протягом дня 8-Б Екскурсія по Україні. м.Кам’янець-Подільський Івченко Я.В.
10.00-12.00 Учасники гуртка Заняття гуртка «Перлинка» Каб. 142 Щербань Л.Г.
9.00 2-А Екскурсія в парк ім. Кожедуба «Осінні зміни в природі» Парк                 ім. І.Кожедуба Микитченко В.В
9.00 2-Б Екскурсія в парк ім. Кожедуба «Осінні зміни в природі» Парк                  ім. І.Кожедуба Єськова О.В
9.00 2-В Екскурсія «Осінні зміни в природі»

Парк

ім.І. Кожедуба

Русінов М.І
9.00 2-Г Екскурсія «Осінні зміни в природі»

Парк

ім. І.Кожедуба

Хотіна Г.О
9.00-10.00 1-А Екскурсія «Українська світлиця» ЦЕНТУМ Косенко Л.М
9.00-10.00 1-Б Екскурсія «Українська світлиця» ЦЕНТУМ Каленіченко О.О
9.00-10.00 Змагання з волейболу серед працівників освіти Резніченко Л.В.
9.00-10.00 1-В Екскурсія до ЦЕНТУМу «Укр.світлиця» ЦЕНТУМ Ісаєва Л.М
10.00

Учні

КУ ССШ №9

Екскурсія .присвячена С.Табалі Шкільний музей Шпаковська К.В.
10.00 8-Г Екскурсія до краєзнавчого музею Сумський краєзнавчий музей Барбар К.В.
11.00 6 Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» Каб. 304 Герман Є.В.
09.00 – 17.00 1-11 Робота шкільної бібліотеки Бібліотека Малихіна Л.С.
17.15-20.15 1-11 Хореографічний ансамбль «Живчик» 4 Орлова М.І.
14.45-15.30 гурток Вокальний ансамбль «Мальви» 141 Пилипенко С.А.
10.00-11.00 10-11 Військово-спортивний гурток «Юний захисник Вітчизни» Тир Козинець В.М.
СЕРЕДА, 30.10
9.00-16.00 1-Г Екскурсія на ферму страусів с.Верхня Сироватка

Зінченко О.О

Булгакова І.В

8.00 4-А Екскурсія до м.Путівль.Спадщанський ліс м.Путивль Чередніченко Л.П.
8.00 4-Б Екскурсія до м.Путівль.Спадщанський ліс м.Путивль Бондаренко Л.М.
8.00 4-В Екскурсія до м.Путівль.Спадщанський ліс м.Путивль Білик Л.О.
8.00 4-Д Екскурсія до м.Путівль.Спадщанський ліс м.Путивль Гуз Л.П.
10.00 3-Б Відвідування обласної бібліотеки ім.М.Островського Обласна бібліотека ім.М.Островсь-кого Васильєва Н.В.
10.00 3-Г Відвідування обласної бібліотеки ім.М.Островського Обласна бібліотека ім.М.Островсь-кого Мордвінова І.В.
10.00 6-Б Перегляд кінофільму Кінотеатр «Космос»        Литовченко Т.В.
10.00- 7-А Перегляд кінофільму ТРЦ «Мануфактура» Планета кіно Рева Н.В.
10.00-12.00 Учасники гуртка Заняття гуртка «Кольорова палітра» Каб. 142 Щербань Л.Г.
09.00 – 17.00 8-10 Огляд нових надходжень Бібліотека Малихіна Л.С.
12.00 9-11 Підготовка до участі у МАН Каб. 106 Міцура О.М.
09.00 10-Б Індивідуальні заняття з біології Каб. 106 Пластюк А.І.
9.00-11.00 5-ті класи Тренування з футболу Спорт.зала Резніченко Л.В.
11.00-12.00 6-ті класи Тренування з баскетболу Спорт. зала Калініченко І.В.
12.00-14.00 10-11 класи Проведення першості з волейболу,юнаки Спорт. зала Щербань М.О.
14.45-16.45 1-10 Хореографічний ансамбль «Живчик» 4 Орлова М.І.
10.00 гурток Хоровий спів 141 Пилипенко С.А.
10.00-11.00 10-11 Військово-спортивний гурток «Юний захисник Вітчизни» Тир Козинець В.М.
ЧЕТВЕР, 31.10
10.00 Педагогічний колектив Педагогічна рада Актова зала Адміністрація
9.00 8-Б Індивідуальні заняття з української мови та літератури 108 кабінет Булгакова І.В.
9.00 -11.00 6-7 Тренування з баскетболу Спорт.зала Калініченко І.В.
17.15-20.15 1-11 Хореографічний ансамбль «Живчик» 4 Орлова М.І.
13.45-14.45 1-11 Вокальний спів 141 Пилипенко С.А.
14.00-15.00 10-11 Військово-спортивний гурток «Юний захисник Вітчизни» Тир Козинець В.М.
11-13.00 2-8 Фестиваль настільних ігор «Ігробум» ПДЮ Класні керівники 1-8 класів
П’ЯТНИЦЯ, 01.11
10.00 7-Б Екскурсія до «Планети кіно» ТРЦ «Мануфактура» Горбатенко Н.О.
10.00 7-Г Перегляд кінофільму Кінотеатр «Дружба» Клюєва Н.В.
10.00 9-Б Гра « Веселий пейнтбол» Футбольний клуб «Барса» Міцура О.М.
10.00 10-Б Гра « Веселий пейнтбол»  Футбольний клуб «Барса» Юхименко В.М.
9.00

3-А

2-В

Екскурсія до музею «Грунівська Січ» с. Грунь

Чередніченко Л.П.

Микитченко В.В

10.00 7-Д Еко-патруль «Зробимо ліс чистішим» Лісосмуга (Баси) Стародуб І.А
9.00-14.00 1-11 Виставка нових надходжень художньої літератури Шкільна бібліотека

Малихіна Л.Г

Гальченко Л.Г

СУБОТА, 02.11       
8.00 5-В Екскурсія «Грунівська Січ » с.Грунівка Сіряченко С.Г.
10.00 8-А Відвідування притулку для тварин Р-н Аеропорту Кучерова А.М.
Протягом канікул- консультації вчителів -предметників