Rss

Вітаємо!

розиВiтаємо переможцiв II eтапу Всеукраїнської oлiмпiади з правознавства

Бурятова Олексiя (9-Гклас) – ІІІ місце,

Заїку Teтяну (9-Г клас)ІІІ місце,

Колдовську Єву ( 10-А)ІІІ місце,

Харченко Анастасiю (11-Б)ІІІ місце,

та їх вчителя Приходько О.М.

Про призупинення навчального процесу

На виконання Комплексного плану заходів з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій та боротьби з ними в м. Суми у епідемічному сезоні 2016-2017 років, відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 14 від 02.12.2016 року, з метою недопущення розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу призупинити навчально- виховний процес з 05.12.2016 року по 10.12.2016 року включно. Навчально-виховний процес відновити 12.12.2016 року.

Вітаємо!

розиВітаємо переможців в міських змаганнях з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України:

  •  Росторгуй Максима – 11-Б клас – І місце – біг на 100 м;

  • Ковальова Нікіту – 10 клас – І місце – підтягування;

та команду школи за ІІІ місце у підтягуванні на перекладені, за ІІІ місце у бігі на 100 м, за І місце у загальному заліку. Керівник команди Козинець В.М.

Вітаємо!

розиВітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади   з фізики!!!

 Литвиненко Євгена 7 клас – І місце   учитель: Іванченко І.І.

Вітаємо!

розиВітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади   з історії!!!

Колдовську Єву 10 клас – ІІ місце   учитель: Зулюкова Н.О.

Харченко Анастасію  11-Б клас – ІІІ місце   учитель: Приходько О.М.

Вітаємо!

розиВітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади   з російської мови та літератури!!!

Колдовську Єву 10-А клас – ІІІ місце   учитель: Барбар К.В.

Вітаємо!

розиВітаємо переможців  ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади   з географії!!!

 Ширяєва Дениса 11 класІІІ місце     учитель: Лантух В.В.

Артюшенко Єлизавету 10-А клас – ІІ місце   учитель: Забуга А.В.

Литвиненко Максима  8 клас – ІІІ місце   учитель: Лантух В.В.