В 2011 році започатковано новий методичний проект: «Забезпечення креативного співробітництва суб’єктів навчально-виховного процесу через упровадження особистісно зорієнтованих та інформаційно-комунікаційних технологій».
Методична робота в школі здійснюється згідно з планом роботи навчального закладу, відповідно до структури, затвердженої методичною радою через колективну, групову, індивідуальну форми організації діяльності. Керівництво методичною роботою в школі покладено на методичну раду, до складу якої входили заступники директора з навчально-виховної роботи, голови шкільних методичних об’єднань, досвідчені вчителі-предметники.Члени методичної ради беруть участь у підготовці та проведенні педагогічних рад, шкільних, міських та обласних семінарів, інших методичних заходів.
Провідною формою організації науково-методичної роботи у школі є предметні кафедри, підрозділами яких є методичні об’єднання вчителів – предметників. Предметні кафедри займаються удосконаленням професійної майстерності вчителів на основі діагностики та прогнозування; спрямовують роботу на забезпечення потреб вчителя, надають їм реальну допомогу.
Оволодіння сучасними технологіями та методиками та впровадження їх у навчально–виховний процес, створення умов для творчої педагогічної діяльності учителів здійснюється через роботу творчих лабораторій, до складу яких входять:
-
Школа молодого вчителя «Плекання майбутнього» (керівник Коломієць І.І.);
-
«Школа вдосконалення майстерності» ,
-
Школа передового педагогічного досвіду (керівники Пластюк А.І.);
-
творча група з організації роботи з учнями з ознаками обдарованості ;
-
творча пара (Рева Н.В., Щербань Л.Г.)