Rss

У здоровому тілі здоровий дух

Займатися спортом – сьогодні у тренді. Адже це не лише здоровий спосіб життя, а й виховання характеру, гарне тіло. Багато успішних людей левову частку свого часу проводять саме у тренажерних залах, спортивних майданчиках чи бігових доріжках.  Вже упродовж багатьох років теніс залишається одним із найпрестижніших, красивих і популярних видів спорту. Адже вважається, що саме він розвиває наполегливість та стійкість. Заняття тенісом допомагає не лише підтримувати організм у належному тонусі, але й істотно зміцнювати мускулатуру, збільшувати рівень витривалості. Саме з метою всебічного розвитку тенісу в Сумах, залучення до постійних занять спортом дітей тренери “Муніципального спортивного клубу “Тенісна Академія” 2 березня 2020року провели майстер – клас для учнів 2-5 класів КУ ССШ №9.

Гості представили школярам основні компоненти тенісної техніки: біг (тенісний крок), хват ракетки та удар по м’ячу. Адже при виконанні різних технічних прийомів багато значить хватка, тобто те, як спортсмен тримає ракетку. Вона повинна бути впевненою та міцною. Удари по м’ячу розрізняються також залежно від техніки їхнього виконання, траєкторії м’яча до та після зіткнення з ракеткою та інших моментів. Учні мали змогу відпрацювати різноманіття чинених тенісистом рухів (біг, нахили, стрибки, удари тощо), що вимагають різнобічної фізичної підготовки.

Теніс дуже корисний для здоров’я. У цьому переконалися всі  учасники майстер-класу. Адже під час гри працюють доволі активно всі групи м’язів: спини, ніг, рук, а також прес і навіть шия.  Цей вид спорту розвиває реакцію і увагу, покращує координацію рухів і сприяє розвитку стратегічного мислення. Тож грайте. Починати ніколи не пізно.

Фоторепортаж

Comments are closed.