![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2021/06/изображение_viber_2021-06-07_12-50-38.jpg)
07 червня ЗВР Булгаковою І.В. проведено тренінгове заняття «Безпечно-небезпечний інтернет», авторками якого є Крамар Анна Олексіївна, соціальний педагог «Клініки, дружньої до молоді»», тренерка програм та автор інтерактивних занять по роботі з підлітками та молоддю.
Хоружа Ольга Олексіївна, психологиня, психотерапевтка, тренерка програм та автор інтерактивних занять по роботі з підлітками та молоддю, членкиня Української спілки психотерапевтів. Мета заняття : опрацювати різні форми та методи для формування у підлітків свідомого ставлення до користування ресурсами мережі інтернет; сприяння усвідомлення можливостей та ризиків користування інтернетом, а також усвідомлення власної відповідальності за дотримання правил у мережі.