Rss

Новий рік!

Новий рік – це яскраве, дивовижне і веселе свято.
Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей рік став незабутнім, чарівним, неповторним…
Традиційно у піднесеній атмосфері відбулися, новорічні свята у школі.
Всі учні, з нетерпінням чекали на них, коли до них завітає чарівна новорічна казка: з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
Щороку учнівський, педагогічний, батьківські колективи КУ ССШ№9 сумлінно готуються до новорічних свят. З 20 по 24 грудня у школі відбувалися новорічні ранки для учнів 1-4 класів. Кожен захід відбувся неперевершено і яскраво, фантастичні герої казки на чолі з головною чаклункою Моріган допомогли дітям поринути у магічний світ елементалів, відьом та фей. Головний герой Дакарей Лайтвуд врятував їх світ від темних чарів, та ще раз довів, що добро завжди перемагає зло. Казка подарувала безліч приємних емоцій учням-акторам та глядачам. Для учнів 5-х класів проводились класні інтерактивні привітання. Наприкінці свята Дід Мороз та Снігуронька подарували солодощі для всіх учнів школи.
З прийдешнім Новим 2022 роком ! Бажаємо у новому році багато радості і тепла. Нехай ваше життя буде сповнене лише яскравими фарбами, а проблеми та невдачі обходять його стороною.

Comments are closed.