![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2023/02/safer-internet-day-500x500.png)
24 лютого 2022 року рф почала повномасштабне вторгнення на території України. Окрім, військової лінії фронту, ведеться і інформаційна війна. Багато фейків, неперевіреної інформації, які маніпулюють суспільством, задля паніки, страху та розгубленості громадян.
Як впоратися з цим?
Ми хотіли б поділитись з Вами проєктом «Доброчесність онлайн» від НАЗК.
Мета – медіаграмотність під час війни: як перевіряти правдивість інформаційних джерел, що таке інформаційна бульбашка, хто такі боти та що робити під час інфо терору тощо.
Покликання на проєкт “Доброчесність онлайн”
Також хочемо порекомендувати курси від “Prometheus+” – “Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?”
Покликання на курс “Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?”
Розвиваймося та продовжуємо боротьбу на різних фронтах РАЗОМ!