Rss

Енергозбереження

З першого квітня 2018 року в нашому місті розпочалася реалізація проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Проект фінансується за сприянням Європейського Союзу.

Для висвітлення основних його подій було створено інформаційну сторінку у Facebook:  www.facebook.com/EU4Sumy/ Просимо адміністрацію, вчителів, учнів, батьків та просто небайдужих мешканців вподобати дану сторінку для того щоб підтримати наше рідне місто на його шляху до європейської модернізації.


Енергетичний сертифікат будівлі

План заходів з енергозбереження на 2021 рік

План заходів з енергозбереження на 2019 рік

План заходів з енергозбереження на 2018 рік


Презентація для виховних годин від проекту “Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми”

Стаття в шкільні газети

Інформація для батьків

Пропаганда енергозбереження в школах


В рамках проекту по енергозбереженню “Чи бережеш ти енергію вдома?” учні 1-4 класів готували малюнки, учні 5-7 класів написали цікаві казки, учні 8-9 класів підготували проекти.


Учасники проекту #Енергоефективні_школи_нова_генерація – учні 9-В класу, разом з #Irina_Ivanchenko та аспірантами СумДУ #Daria_Sukhostavets та #Andrey_Sochan, на базі #СумДУ, в форматі презентації досвіду обговорили питання: альтернативних видів енергетики, сучасних технології та засобів енергозбереження, формування вмінь та навичок ресурсозбереження. Адже сучасне життя вимагає від старшокласника не тільки високого рівня загальноосвітньої підготовки, а й широкого спектру загальнокультурних, загальнолюдських і життєвих компетенцій.


Учениця нашої школи Наймушина Марія (8-В клас), як учасниця проекту #Енергоефективні_школи_нова_генерація стала переможцем конкурсу конкурсу «Зберігаймо ресурси вдома» в номінації “Суперекономний електрокористувач”. Родина Марії, вирішила заощаджувати електроенергію і першим кроком стало перепрограмування лічильника. У вересні вони витратили 130 грн за електроенергію, у жовтні змогли майже вдвічі заощадити кошти за рахунок раціонального використання електрики, застосування енергозберігаючих ламп та енергоефективної побутової техніки. Своїми діями, ця родина несе важливий мessage до суспільства адже енергозбереження – це вимога часу. Пишаємося тобою, Маріє і зичемо нових перемог!!!