Rss

Енергозбереження

З першого квітня 2018 року в нашому місті розпочалася реалізація проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми». Проект фінансується за сприянням Європейського Союзу.

Для висвітлення основних його подій було створено інформаційну сторінку у Facebook:  www.facebook.com/EU4Sumy/ Просимо адміністрацію, вчителів, учнів, батьків та просто небайдужих мешканців вподобати дану сторінку для того щоб підтримати наше рідне місто на його шляху до європейської модернізації.

Презентація для виховних годин від проекту “Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми”

План заходів з енергозбереження на 2019 рік

План заходів з енергозбереження на 2018 рік

Стаття в шкільні газети

Інформація для батьків

Пропаганда енергозбереження в школах

В рамках проекту по енергозбереженню “Чи бережеш ти енергію вдома?” учні 1-4 класів готували малюнки, учні 5-7 класів написали цікаві казки, учні 8-9 класів підготували проекти.

Учасники проекту #Енергоефективні_школи_нова_генерація – учні 9-В класу, разом з #Irina_Ivanchenko та аспірантами СумДУ #Daria_Sukhostavets та #Andrey_Sochan, на базі #СумДУ, в форматі презентації досвіду обговорили питання: альтернативних видів енергетики, сучасних технології та засобів енергозбереження, формування вмінь та навичок ресурсозбереження. Адже сучасне життя вимагає від старшокласника не тільки високого рівня загальноосвітньої підготовки, а й широкого спектру загальнокультурних, загальнолюдських і життєвих компетенцій.