Rss

До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 3 травня 2022 року заклад освіти розпочинає прийом документів для зарахування дітей до 1 класу на 2022-2023 н. р., який триватиме до 31 травня 2022 року.

Для зарахування дитини до початкової школи батькам необхідно направити документи у заклад освіти будь-яким доступним способом (особисто, електронною поштою, поштою тощо).

Прийом документів у закладі триває у робочі дні з 9.00 до 14.00.           

До переліку документів входять:

  1. Заява про зарахування
  2. Копія свідоцтва про народження дитини
  3. Оригінал або копія медичної довідки 086-1/О. Враховуючи ситуацію, її можна буде додати до 25 серпня (при умові, що Україна вийде з воєнного стану)
  4. Документ, що підтверджує право на першочергове зарахування (за місцем проживання на території обслуговування закладу освіти; діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі; діти працівників цього закладу освіти)
  5. Згода батьків на обробку персональних даних дитини

*Діти або один з їхніх батьків, які мають довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, довідку про звернення за захистом в Україні, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист, які не мають якогось із вищезазначених документів, зараховуються до закладу освіти без їх подання

Comments are closed.