Rss

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ. Україна ЄДИНА!

З нагоди Дня Соборності України та з метою виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Сумській спеціалізованій школі І – ІІІ ступенів №9 були проведені тематичні заходи.

Переддень цього свята у нашій школі був доволі насиченим. На великій перерві пройшла арт-акція «Я люблю Україну», учасники якої розмальовували антистрес-розмальовки. Це була велика заквітчана карта України. Готову роботу під назвою «Я люблю Україну» розміщено на стенді школи для загального огляду. В акцї взяли участь учні 1-х класів.

Учасники гуртка «Екскурсоводи» випустили стіннівку до Дня Соборності й Свободи. На стенді школи було створено фотоекспозицію «Соборна Україна: від ідеї до життя». Книжкова тематична виставка «22 січня – День Соборності України», виховувати патріотичні почуття, повагу до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

21 січня у гуртка «Краєзнавці» разом з центром роботи з талановитою молоддю відбулося відкрите заняття в бібліотеці філії «Діти єднають Україну» , присвячене Дню Соборності України.( керівник Залужна Н.С.)

Учнівське самоврядування запустило челендж художнього читання «Любіть Україну…», до естафети приєдналися школи різних закладів: КУ Сумська ЗОШ №8, Косівщинська спеціальна школа, Ізяслівська НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. ОП Онищука гімназія» та Одеський ліцей №19.

Заходи, проведені на цьому тижні, дали розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз у нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров‘ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Comments are closed.