Rss

Табір “Світанок”

Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора – канікули!    Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг. Щороку в нвшій школі працює пришкільний табір « Світанок». У таборі діти цікаво проводять свій час. В цьому році оздоровились 215 учнів. Для вихованців було підготовлено безліч цікавих і змістовних екскурсій та свят.

         Всі види виховної діяльності у таборі здійснювалися відповідно до режиму дня та згідно складеного плану виховної роботи. Найцікавішими заходами були: конкурс « Міс табору», квест « Пошук скарбів», заняття « 15 хвилин англійської мови», інтелектуальна гра « Розумники і розумниці», музичні вікторини, « Козацькі розваги», флеш –моб «Вишивана моя Україна», майстер – класи з оригамі.

         Протягом всієї зміни велика увага приділялась пропаганді здорового способу життя. Щоранку проводилась ранкова зарядка. Постійно здійснювався контроль за дотриманням дітьми правил особистої гігієни. Проводились профілактичні заняття з елементами Су-Джок терапії. Вихователями і медичною сестрою були проведені бесіди : «Особиста гігієна і правила її дотримання», «Харчові отруєння та їх профілактика», « Пам’ятати усім варто небезпечні з вогнем жарти», « Дорога додому», і інші. Жодного дня не минало без рухливих ігор на свіжому повітрі. Проводилися як командні ігри, так і ігри на особисту першість, естафети, спортивно-туристичні ігри.      

     Вихователями проводилась профілактична і роз’яснювальна робота з попередження нещасних випадків. Для профілактики дитячого травматизму у таборі діяли  куточки  «Азбука безпеки» та «Техніка безпеки», які містили цікаву і необхідну  інформацію як для учнів, так і для батьків. Кожна екскурсія починалась проведенням інструктажу з техніки безпеки. Дітьми були створені виставки малюнків «Вогонь – друг, вогонь – ворог», « Увага! Дорога!». Діти отримали масу задоволень, заряд бадьорості та енергії, відновили сили до нового навчального року.