Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Мовно-літературні конкурси

2017-2018 навчальний рік

  •  ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка

    Голишев Артем (учитель Качан Л. В.) – ІІ місце

    Ляпощенко Антон  (учитель Горбатенко Н. О.) – ІІ місце

    Міхайліченко Софія  (учитель Коломієць І. І.) – ІІІ місце

  • Міський конкурс «Диво калинове» імені Д. Білоуса

Москаленко Богдана   7 – А клас – І місце (учитель В. М. Юхименко)

Тюєва Юлія  9 – В клас –  І місце (учитель І. І. Коломієць).


2016-2017 навчальний рік

  • ІІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!!!

 Ляпощенко Антон 6-В клас – ІІІ місце (учитель Горбатенко Н.О.);

  •  ІІ етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика!!!

     Ляпощенко Антон 6-В клас – І місце (учитель Горбатенко Н.О.);

    Артюшенко Єлизавета 10-В класІІ місце (учитель Качан Л.В.);

    Закорко Вадим 8-А клас – ІІІ місце (учитель Рева Н.В.);

    Філоненко Дарина 3-В клас – ІІІ місце (учитель Сергієнко І.І.).

  • II етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Ляпощенко Антон (6-В кл., учитель Горбатенко Н.О.) –  ІІІ місце;

Москаленко Богдана (6-А кл., учитель Юхименко В.М.) –  ІІІ місце;

Артюшенко Єлизавета (10 кл., учитель Качан Л.В.) –  ІІ місце.

  • Міський конкурс учнівської творчості «Диво калинове» імені Д. Білоуса:

 Тюєва Юлія, 8-В клас (учитель Коломієць І. І.),

 Москаленко Богдана, 6-А клас (учитель Юхименко В. М.)


2015-2016 навчальний рік

  • Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс “Я гордий тим, що українець зроду”:

Тюєва Юлія (7-В кл., учитель Коломієць І.І.) – І місце;

  • ХІ міський конкурс ораторського мистецтва:

Івашура Євгенія (11-А кл., Бондаренко О.Є.) – лауреат;

  • II етапу XVI Міжнародного конкурсу української мови  імені Петра Яцика:

Ляпощенко Антон (5-В кл., учитель Горбатенко Н.О.) –  I місце;

Пашкова Дарія (8-А кл., учитель Рева Н.В.) – II місце.                                                                          

  • II етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Ляпощенко Антон (5-В кл., учитель Горбатенко Н.О.) –  II місце;

Міхеєнко Анна (7-В кл., учитель Коломієць І.І.) –  III місце;

Артюшенко Єлизавета (9-В кл., учитель Качан Л.В.) –  II місце.

  • Міський конкурс учнівської творчості «Диво калинове» імені Д. Білоуса:

I місце – учениця Тюєва Юлія, 7-В клас (учитель Коломієць І. І.),

II місце – учениця 6-В класу Доля Аліна (учитель Коломієць І. І.) та учениця 5-А класу Москаленко Богдана (учитель Юхименко В. М.)


2014-2015 навчальний рік

  • II етапі XIV Міжнародного  конкурсу  з  української  мови  імені Петра Яцика

ІІІ місце – учениця 4-А  класу  Харченко Альона (учитель  Косенко  Л.М.)

  • Міський конкурс «Диво калинове» ім.Д.Білоуса»

 у  номінації «Поезія» було  відзначено роботу Охтеми Ангеліни ( 3-Б клас,  учитель Білик  Л.О.).

Результати участі учнів закладу у мовно-літературних конкурсах у 2014-2015 н.р.