Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Конкурси

2019-2020 навчальний рік

Місце

Назва конкурсу змагання, турніру

Керівник

Учасники

Клас

ІІІ м.

Миська правова гра “Знавці права”

Приходько О.М.

Бардаковської Дар’ї, Іванової Вероніки, Сенченко Софії, Муравенко Дар’ї

11

ІІ м.

Всеукраїнського турніру юних правознавців.

Приходько О.М.

Резнікової Софії, Закорка Вадима, Зуєвої Анастасії, Сегіди Дмитра, Ковальова Олексі

11

2018-2019 навчальний рік

Місце

Назва конкурсу змагання, турніру

Керівник

Учасники

Клас

ІІІ м.

Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно»

Завальна С.Є.

Бугрименко Євген Миколайович

7-Б

ІІІ м.

Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно»

Єськова О.В.

Жагала Марія  Дмитрівна

1-А

ІІІ м.

Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно»,

Міський конкурс творчих робіт присвячений Захисникам Вітчизни

Щербань Л.Г.

Щербань Дар’я Миколаївна

6-А

ІІІ м.

Виставка-конкурс «Наш пошук і творчість тобі, Україно»

Клюєва Н.В.

Майковський Олександр Іванович

6-Г

ІІІ м.

Міська виставка-конкурс «Паперові дива»

Чередніченко Л.П.

Сушко Дар’я Валентинівна

3-А

ІІ м.

міська виставка-конкурс «Паперові дива»

Олійник Т.Л.

Овчаров Олександр Віталійович

8-Г

ІІІ м.

Міський конкурс «Новорічний сувенір»

Косенко Л.М.

Каплун Марія Русланівна

4-А

ІІІ м.

Міський конкурс «Новорічний сувенір»

Гуз Л.П.

Величко Олександр Олександрович

3-Д

ІІІ м.

Міський конкурс «Новорічний сувенір»

Каленіченко О.О.

Яременко Олеся Сергіївна

4-Б

ІІІ м.

Конкурс «Збережемо ялинки разом»

Микитченко В.В.

Гудков Нікіта Денисович

1-В

ІІ м.

Конкурс «Збережемо ялинки разом»

Андрієнко В.В.

Сорохан Поліна Андріївна

4-Д

Ім.

Конкурс «Слобожанський оберіг»

Завальна С.Є.

Івашина Катерина Володимирівна

11-Б

ІІ м.

 Міський фотоконкурс «Моя Україно!»

Шапошник В.В.

Шапошник Єлизавета Едуардівна

7-А

ІІІ м.

Міський конкурс присвячений Захисникам Вітчизни

Кучерова А.М.

Грицан Валерія Олегівна

7-А

ІІІ м.

ІІ Міський краєзнавчий турнір

Резніченко Л.В.

Хілько Анастасія Анатоліївна

11-Б

ІІІ м.

ІІ Міський краєзнавчий турнір

Резніченко Л.В.

Кучма Владислав Андрійович

11-Б

ІІІ м.

ІІ Міський краєзнавчий турнір

Резніченко Л.В.

Терешкевич Олександр Андрійович

11-Б

І м.

  ІІ м.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс  Тріумф-фест-2019 «Первоцвіти», фотоконкурс «Моя Україно!»

Герман Є.В.

Пилипенко С.А.

Герман Нікіта Андрійович

7-А

Ім.

 ІІ м.

Міський конкурс Кращий лідер року

Лідерські поєдинки  

Шапошник В.В.

Герман Є.В.

Деменко Максим Олександрович

11-А

ІІ м.

Лідерські поєдинки 

Шапошник В.В.

Герман Є.В.

Совік Владислава

10-А

ІІ м.

Фестиваль «Співуча веселка»

Пилипенко С.А.

Дядченко Анастасія Ігорівна

10-А

Ім.

Фестиваль «Співуча веселка»

Пилипенко С.А.

Мачула Алісія Станіславівна

3-А

Ім.

Фестиваль «Співуча веселка»

Пилипенко С.А.

Гуз Тихон Геннадійович

6-Д

ІІІ м.

міський конкурс пленер «Я люблю Суми»

Щербань Л.Г.

Станіславська Ольга Сергіївна

11-А

ІІ м.

міська виставка-конкурс «Паперові дива»

Мордвінова І.В.

Карепіна Вікторія В’ячеславівна

2-Г

ІІ м.

конкурс плакатів «Молодь обирає здоров’я»

Сидоренко Ю.В.

Заєць Таїсія Олександрівна

5-А

ІІІ м.

конкурс плакатів «Молодь обирає здоров’я»

Резніченко Л.В.

Юхтенко Матвій Миколайович

11-Б

І м.

ІІІ м.

Міський етап Всеукраїнського конкурсу ДЮП

 Зональний етап Всеукраїнського конкурсу ДЮП

Шапошник В.В.

Герман Є.В.

Окутіна Ірина Окутіна Альона

Дядченко Анастасія

Квач Євгенія

Головня Поліна

Лобченко Анна

11-А

9-А

10-А

9-А

10-А

11-А

І м.

Міський етап обласних екскурсійно-краєзнавчих стартапів

Щербаченко М.В.

Клюєва Н.В.

І м.

Міський етап обласного конкурсу пошукових загонів «Герой живе поруч»

Булгакова І.В.

Сіренко Нікіта

6-Б

І м.

Обласний конкурс пошукових загонів «Герой живе поруч»

Щербаченко М.В.

Шапошник В.В.

Герман Є.В.

Сахно Ілля

10-А

ІІІ м.

Міський конкурс творчих робіт присвячений Захисникам Вітчизни

Щербань Л.Г.

Левашова Ірина

7-Б

ІІІ м.

Міський конкурс творчих робіт присвячений Захисникам Вітчизни

Булгакова І.В.

Панченко Дмитро

7-Б

ІІІ м.

Міська персональна виставка «Усе починається з чистого аркуша»

Щербань Л.Г.

Козаченко Ксенія

6-А

І м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах                  м. Сум»

Резніченко Л.В.

Івашина Катерина

11-Б

І м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах             м. Сум»

Ісаєва Л.М.

Монько Михайло

4-В

І м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах           м. Сум»

Андрієнко В.В.

Сорохан Поліна

4-Д

ІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах                  м. Сум»

Ісаєва Л.М.

Божко Тимофій

4-В

ІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах           м. Сум»

Бондаренко Л.М.

Деменко Марія

3-Б

ІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах                  м. Сум»

Ісаєва Л.М.

Тисячний Микита

4-В

ІІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Булгакова І.В.

Білодід Макар

2-В

ІІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Ісаєва Л.М.

Мироненко Тимофій

4-В

ІІІ м.

Конкурс малюнків в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Калініченко О.С.

Семенов Даніїл

4-Б

І м.

Конкурс виробів з вторинної сировини в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Щербань Л.Г.

Щербань Дар’я

6-А

ІІ м.

Конкурс виробів з вторинної сировини в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Ткаченко О.М.

Недайхліб Натан

7-В

ІІІ м.

Конкурс виробів з вторинної сировини в рамках міжнародного проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м.Сум»

Мордвінова І.В.

Карепіна Вікторія

2-Г

2017-2018 навчальний рік

Конкурс

Учасник

Місце

Керівник

VІІ міський виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»

Самохвалова В. (1-В)

Назарова М. (4-В)

Ревенко В. (6-А)

ІІ

ІІ

ІІ

Годинець Т.О.

Сергієнко І.І.

Кучерова А.М.

Міська екологічна акція «Годівничка»

Учні 4-Г класу

І

Хотіна Г.О.

Міський конкурс театральних колективів «Маски Мельпомени»

Театральний колектив «Обрії»

ІІІ

Шапошник В.В.

“Write On 2018”

Романенко К.(6-А)

Соловей В.(6-А)

Литвиненко Є.(8-В)

Колдовська Є.(11-А)

ІІ

ІІІ 

ІІІ 

І 

 Харченко Н.І.

Харченко Н.І.

Грищенко Т.А.

Денщикова О.В.

Міський турнір краєзнавців

Діденко Софія, Бурятов Олексій, Мороз Ігорь, Кучма Владислав, Савчук Василь

ІІІ

Міський етап обласної краєзнавчої експедиції учнівської молоді “Сумщина в міфах і легендах”

члени гуртка “Екскурсоводи”

 ІІ

 Щербаченко М.В.

XXIV Відкритий міський фестиваль-конкурс “Зоряна надія”

Герман Нікіта

ІІ

 

Інтелектуальна гра «Знавці права»

 Команда “Ерудит”

 І

 вчителі історії

Міський турнір юних істориків

   

 вчителі історії

2016-2017 навчальний рік

Конкурс

Учасник

Місце

Керівник

ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Планета звезд-2017”

ансамбль “Живчик”

І

Анісімова А.А.

Орлова М.І.

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс “Танці з Карпатами”

ансамбль “Живчик”

І

Анісімова А.А.

Орлова М.І.

Обласна гра “Креатив-бій”

Тюєва Ю.

Шинаєв І.

Литвиненко Є.

І

Лантух В.В.

VI міської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові дива»

Щербань Дар’я,

4-А клас

Івлєва Олександра,

9-Вклас

Мозгова Даніела,

3-Г клас

 І

 

 

І

 

ІІІ

Педагоги-організатори

Конкурс проектів в рамках «Школи майбутніх керівників», проект «Радіо»

 Деменко М.,

Євченко А.,

Ярошенко А.,

Співак О.,

Конопліна А.

 ІІ

Педагоги-організатори

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості”Співограй”

Герман Н.

Бондаренко Ю.

Гончарова Д.

Дядченко А.

І

І

ІІ

ІІ

Пилипенко С. А.

Інтелектуальна гра «Знавці права»

Харченко А., Колдовська Є., Артюшенко Є., Зiгунов В., Коноплiна A.

ІІ 

 вчителі історії

Міський турнір юних істориків

Харченко А., Ковальов Н., Зiгунов В., Олісеєнко О.

 ІІІ

 вчителі історії


 2015-2016 навчальний рік

Конкурс

Учасник

Місце

Керівник

Конкурс мультимедійних проектів на краєзнавчу тематику

 Колдовська Є.

ІІ 

 Зулюкова Н.О.

V міський конгрес «Краса Землі в твоїх руках»

 Колдовська Є.

Бондаренко Ю.

 І

ІІ

 Зулюкова Н.О.

Пластюк А. І.

Конкурс дослiдницьких робiт, присвячений пам’ятi  видатного державного дiяча, засновника Народного руху України В’ячеслава Чорновола

 Воцко Сергій

 І

учителі історії

Обласний конкурс з комп’ютерної графіки “Розфарбуй життя”

Івлєва О.

Трубчанінова А.

 ІІ

І

Кучерова А.М.

Мiська комп’ютерна олiмпiада з iсторiї

 Лiсовенко М,

Лаврушин Є,

Воцко С,

Харченко А.

 ІІІ

 учителі історії

Обласна гра “Що? Де? Коли?”

команда “Ерудит”

ІІІ

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Світограй»

“Мальви”

“Кремінь”

“Домісолька”

ІІІ

ІІІ

ІІ

Пилипенко С. А.

Міський конкурс бардівської пісні та співаної поезії “Булат”

Котенко Марія (11А)

Полив’яна Каріна (9Б)

Пилипенко С. А.

Обласний конкурс фотографій “Велалинія”

І

Шапошник В.В.


2014-2015 навчальний рік

Конкурс

Учасник

Місце

Керівник

Персональна виставка “Батік”

Смольникова Юлія

Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Співуча веселка»

Губар Єгор, Дядченко Анастасія

ІІІ

Пилипенко С. А.

Дитячий конкурс «Сумщина має талант – 2014»

Губар Єгор

І

Пилипенко С. А.

Міська  виставка «Захисник Вітчизни»

Ницька Катерина, Нілова Катерина

І

Щербань Л.Г.

Міська виставка-пленер «Моє рідне місто»

Лісовенко Максим, Ницька Катерина, Доля Аліна

ІІІ

Щербань Л.Г. 

Міський конкурс-огляд агітбригад дружин юних інспекторів руху

Команда

ІІІ

Педагоги-організатори

Міський конкурс-огляд агітбригад дружин юних пожежних-рятівників

Команда

ІІ

Педагоги-організатори

Міський  етап  обласної  акції «Малюнок  захиснику  Вітчизни»

Нілова Катерина

(4-А клас)

І

Косенко  Л.М

Міська виставка-конкурс  декоративно-ужиткового мистецтва «Паперові  дива» у  напрямку  пап’є-маше

Демченко Дмитро

(4-Г клас)

І

Ісаєва Л.М.

Міський  етап VIII  Міжнародного  еколого-оздоровчого  конкурсу «Веломанія»  у  номінації  фотографія «Куди  не  доїхати  автомобілем- доїдеш  велосипедом»  за  роботу «Мандруємо  Україною»

Шапошник Єлизавета

(3-А клас)

І

Сіробаба  В.І.

Міський  конкурс  з  початкового технічного  моделювання   «Ми- саморобкіни»

Дядченко Анастасія

(4-В клас)

ІІІ

Калініченко О.О.