Rss

Увага! Безпека на дорогах!

У період війни безпека громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, не втрачає актуальності та набула нових викликів. Зокрема, пошкодження доріг, встановлення блок-постів та відсутність вуличного освітлення через обстріли стали факторами, які змусили переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За даними Нацполіції України, кількість дорожньо-транспортних пригод, у тому числі резонансних, за період воєнного стану відносно зменшилася порівняно з аналогічним періодом минулого року, проте на фоні воєнних подій патрульними спостерігається часте ігнорування правил дорожнього руху як з боку водіїв, так і інших учасників дорожнього руху.
Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» , який уже більше десяти років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою як найширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей та дорослих , збереження людських життів, рекомендує ознайомитися з соціальною рекламою з питань безпечної поведінки дітей у транспорті та на дорогах.
З соціальними відеороликами «Безпечна країна очима дітей», які створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення ат радіомовлення можна ознайомитись на сайті www.dopomogadtp.com, розділ Соціальна реклама.


Молодь за безпеку дорожнього руху


Будь помітним на дорозі


Безпека життєдіяльності :ЗНАЄМО ТА ДІЄМО


Моя безпечна країна: МАЙБУТНЄ


Безпека дітей на залізниці

Comments are closed.