Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Спортивні змагання

XXVІІ  міська спартакіада  школярів 2019-2020 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

Литовченко Т.В.

Футбол(юнаки)

Команда

 Калініченко І.В.

Футзал(дівчата)

Команда

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

 Калініченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

Калініченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Першість міста

Першість області

Команда

 Резніченко Л.В.

Волейбол(хлопці)

Першість міста

Першість області

Команда

 

 

 Щербань М.О.

Дзеба Т.І.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

 Калініченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

 Калініченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

Литовченко Т.В.

Першість міста з чотириборства

Команда

Литовченко Т.В.

Першість міста з легкоатлетичного кросу

Команда

Литовченко Т.В.

 Першість міста з легкої атлетики  Команда

Литовченко Т.В.

XXVІІ  міська спартакіада  школярів 2018-2019 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

Литовченко Т.В.

Футбол(юнаки)

Команда

І

 Калініченко І.В.

Футзал(дівчата)

Команда

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

ІІІ

 Калініченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

ІІ

Калініченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Першість міста

Першість області

Команда

 

 І

І

 Резніченко Л.В.

Волейбол(хлопці)

Першість міста

Першість області

Команда

Цацорін Д.

КривогузО.

 

ІІ

І

 Щербань М.О.

Дзеба Т.І.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

ІІІ

 Калініченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

ІІІ

 Калініченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

ІІ

Литовченко Т.В.

Першість міста з чотириборства

Команда

 ІІ

Литовченко Т.В.

Першість міста з легкоатлетичного кросу

Команда

 І

Литовченко Т.В.

 Першість міста з легкої атлетики  Команда  ІІ

Литовченко Т.В.

XXVІ  міська спартакіада  школярів 2017-2018 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

 

Литовченко Т.В.

Футбол(юнаки)

Команда

І

 Калініченко І.В.

Футзал(дівчата)

Команда

 

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

ІІІ 

 Калініченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

ІІІ

Калініченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

 

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

ІІІ

 Калініченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

ІІ

 Калініченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

 

Литовченко Т.В.

XXV  міська спартакіада  школярів 2016-2017 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

І

Литовченко Т.В. 

Футбол(юнаки)  

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

 VII

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

IV

Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

І 

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

 ІІІ

 Каліниченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

 ІІІ

 Каліниченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В.


Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Загальний залік в міських змаганнях з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України

Команда

І

 Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (біг 100м)

Росторгуй М.

І

Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (підтягування)

Ковальов Н.

І

 Козинець В.М.

 Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (підтягуванні на перекладені)

Команда

ІII

 Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (біг 100м)

Команда

ІІІ

 Козинець В.М.

 


XXIV  міська спартакіада  школярів 2015-2016 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В. 

Футбол(юнаки)  

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

VI 

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

VII

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

І

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

ІІІ 

 Каліниченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

І 

 Каліниченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В.


XXIII міська спартакіада  школярів 2014-2015 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

За підсумками змагань  команда школи посіла – III загальнокомандне  місце в XXIII міській спартакіаді школярів  

Легкоатлетичний крос

Учні нашої школи в складі збірної  міста посіли  I місце і на обласних змаганнях

Команда

І

Резніченко Л.В.

Залік XXIІІ спартакіади школярів м. Суми з легкої атлетики

Команда

ІІ

Каліниченко І.В., Резніченко Л.В.

Футбол(юнаки)

Команда

VІІ

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

І

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Учні нашої школи в складі збірної  міста посіли  I місце і на обласних змаганнях

Команда

І

Карабут Я.В.

«Старти надій»

Команда

ІІІ

Щербань М.О.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

Команда

ІІ

 Каліниченко І.В.

Легкоатлетичне чотириборство

Команда

І

 Каліниченко І.В.

 Легка атлетика

Команда

ІІІ 

 Каліниченко І.В.

«Шкіряний  м’яч» (юнаки 2004р)

Команда

І 

 Сотніков Д.М.


XXII міська спартакіада  школярів 2013-2014 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

За підсумками змагань  команда школи посіла – III загальнокомандне  місце в XXII міській спартакіаді школярів  

Легкоатлетичний крос

Команда

І

Резніченко Л.В.

Футбол(юнаки)

Команда

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

ІІІ

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

ІІ

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

IV

Карабут Я.В.

«Старти надій»

Команда

І

Резніченко Л.В.

«Олімпійське лелеченя»

Команда

ІІІ

Резніченко Л.В.

Легкоатлетичне чотириборство

Команда

ІІ

Резніченко Л.В.

 Легка атлетика

Команда

ІІІ

Резніченко Л.В.

«Козацький  гарт»

Команда

IV

Резніченко Л.В.