Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Спортивні змагання

XXVІ  міська спартакіада  школярів 2017-2018 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

 

Литовченко Т.В.

Футбол(юнаки)

Команда

І

 Калініченко І.В.

Футзал(дівчата)

Команда

 

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

ІІІ 

 Калініченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

ІІІ

Калініченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

 

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

ІІІ

 Калініченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

ІІ

 Калініченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

 

Литовченко Т.В.

XXV  міська спартакіада  школярів 2016-2017 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

І

Литовченко Т.В. 

Футбол(юнаки)  

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

 VII

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Баскетбол (дівчата)

Команда

IV

Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

І 

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

 ІІІ

 Каліниченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

 ІІІ

 Каліниченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В.


Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Загальний залік в міських змаганнях з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України

Команда

І

 Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (біг 100м)

Росторгуй М.

І

Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (підтягування)

Ковальов Н.

І

 Козинець В.М.

 Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (підтягуванні на перекладені)

Команда

ІII

 Козинець В.М.

Міські змагання з військово-прикладних видів спорту в рамках декади військово-патріотичного виховання до Дня захисника України (біг 100м)

Команда

ІІІ

 Козинець В.М.

 


XXIV  міська спартакіада  школярів 2015-2016 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

Легкоатлетичний крос

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В. 

Футбол(юнаки)  

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

VI 

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

VII

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

І

 Резніченко Л.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

 Команда

ІІІ 

 Каліниченко І.В.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (дівчата молодші)

 Команда

І 

 Каліниченко І.В.

 Міський ” День здоров’я”. Лижні перегони.

Команда

ІІІ

Литовченко Т.В.


XXIII міська спартакіада  школярів 2014-2015 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

За підсумками змагань  команда школи посіла – III загальнокомандне  місце в XXIII міській спартакіаді школярів  

Легкоатлетичний крос

Учні нашої школи в складі збірної  міста посіли  I місце і на обласних змаганнях

Команда

І

Резніченко Л.В.

Залік XXIІІ спартакіади школярів м. Суми з легкої атлетики

Команда

ІІ

Каліниченко І.В., Резніченко Л.В.

Футбол(юнаки)

Команда

VІІ

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

І

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

V

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Учні нашої школи в складі збірної  міста посіли  I місце і на обласних змаганнях

Команда

І

Карабут Я.В.

«Старти надій»

Команда

ІІІ

Щербань М.О.

Міський етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (юнаки молодші)

Команда

ІІ

 Каліниченко І.В.

Легкоатлетичне чотириборство

Команда

І

 Каліниченко І.В.

 Легка атлетика

Команда

ІІІ 

 Каліниченко І.В.

«Шкіряний  м’яч» (юнаки 2004р)

Команда

І 

 Сотніков Д.М.


XXII міська спартакіада  школярів 2013-2014 навчальний рік

Змагання

Учасники

Місце

Керівник

За підсумками змагань  команда школи посіла – III загальнокомандне  місце в XXII міській спартакіаді школярів  

Легкоатлетичний крос

Команда

І

Резніченко Л.В.

Футбол(юнаки)

Команда

 Каліниченко І.В.

Футзал(дівчата) 

Команда

ІІІ

 Резніченко Л.В.

Баскетбол(юнаки)

Команда

ІІ

 Каліниченко І.В.

Волейбол( дівчата)

Команда

IV

Карабут Я.В.

«Старти надій»

Команда

І

Резніченко Л.В.

«Олімпійське лелеченя»

Команда

ІІІ

Резніченко Л.В.

Легкоатлетичне чотириборство

Команда

ІІ

Резніченко Л.В.

 Легка атлетика

Команда

ІІІ

Резніченко Л.В.

«Козацький  гарт»

Команда

IV

Резніченко Л.В.