Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Олімпіади

Cписок учнів-переможців  Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 навчальний рік

з/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

ІІ етап

ІІІ етап

ІV етап

Українська мова та література

 1  Артюшенко Єлизавета 11 ІІ      Качан Любов Володимирівна
2 Москаленко Богдана 7 ІІІ     Юхименко Валентина Миколаївна

Французька мова

 Колдовська Єва  11  І      Єрмоленко Юрій Васильович
Бардаковська Катерина 8 І Єрмоленко Юрій Васильович
Іванова Вероніка 8 ІІ Єрмоленко Юрій Васильович

Англійська мова

 Міхайліченко Софія  10  ІІІ      Мисник Яна Анатоліївна
 Колдовська Єва  11  ІІ      Денщикова Оксана Володимирівна

Математика

 Ляпощенко Антон  7  І  II    Іванченко Ірина Іванівна
Солонар Олександра 6 ІІ     Мелентьєва Тетяна Павлівна
Ленда Микита 6 ІІІ     Мелентьєва Тетяна Павлівна

Фізика

 Євменов Кіріл  7  ІІІ      Іванова Наталія Володимирівна

Інформаційні технології

   Торяник Богдан

 8

 ІІ

     Кучерова Алла Миколаївна
   Міщенко Руслан

 8

 ІІІ

     Кучерова Алла Миколаївна

Інформатика

  Півоваров Антон   9  ІІ  VI    Рождественський Олег Миколайович

Історія

 Колдовська Єва  11  ІІ      Зулюкова Наталія Олексіївна
 Корольова Юлія  8  ІІ      Гуппал Тетяна Олексіївна

Правознавство

 Колдовська Єва  11  І  ІІ    Приходько Оксана Михайлівна
 Бурятов Олексій  10  ІІІ      Приходько Оксана Михайлівна
 Рєзнікова Софія  9  ІІІ      Приходько Оксана Михайлівна

Біологія

Малюк Анастасія 8 ІІІ Пластюк Алла Іванівна
Літвиненко Максим 9 ІІІ Пластюк Алла Іванівна
Тюєва Юлія 9 ІІІ Міцура Олена Миколаївна

Економіка

Географія

Трудове навчання

 

Cписок учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

2016-2017 навчальний рік

з/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Французька мова

1 Колдовська Єва 10 І Єрмоленко Юрій Васильович

Англійська мова

2 Колдовська Єва 10 І Денщикова Оксана Володимирівна
3 Нагорна Анастасія 11 ІІ Харченко Наталія Іванівна

Екологія

4 Бондаренко Юлія 9 І Пластюк Алла Іванівна

Інформаційні технології

5 Тищенко Олена 11 V Кучерова Алла Миколаївна

Українська мова і література

6 Артюшенко Єлизавета 10 ІІ Качан Любов Володимирівна

Інформатика

7 Плющик Володимир 11 V Рождественський О.М.

Cписок учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

2016-2017 навчальний рік

з/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Українська мова та література

1  Артюшенко Єлизавета 10 ІІ  Качан Любов Володимирівна

Російська мова та література

2 Колдовська Єва 10 ІІІ Барбар Катерина Володимирівна

Французька мова

 3  Колдовська Єва 10  І  Єрмоленко Юрій Васильович

Англійська мова

4 Пашкова Дарія 9-А ІІІ Мисник Яна Анатоліївна
5 Колдовська Єва 10-А І Денщикова Оксана Володимирівна
6 Нагорна Анастасія 11-А ІІ

Мисник Яна Анатоліївна

Харченко Наталія Іванівна

Математика

7  Євменов Кіріл 6-В ІІІ  Іванченко Ірина Іванівна

Фізика

 8 Литвиненко Євген 7 І Іванченко Ірина Іванівна

Інформаційні технології

 9 Тищенко Олена 11-А ІІ Кучерова Алла Миколаївна
 10 Плющик Володимир 11-А ІІ Кучерова Алла Миколаївна

Інформатика

 11  Плющик Володимир  11-А ІІ  Рождественський Олег Миколайович

Історія

12 Колдовська Єва 10 ІІ Зулюкова Наталія Олексіївна
 13 Харченко Анастасія 11-Б ІІІ Приходько Оксана Михайлівна

Правознавство

 14  Бурятов Олексій  9-Г ІІІ  Приходько Оксана Михайлівна
 15 Заїка Тетяна 9-Г ІІІ Приходько Оксана Михайлівна
 16 Колдовська Єва 10 ІІІ Приходько Оксана Михайлівна
 17 Харченко Анастасія 11-Б ІІІ Приходько Оксана Михайлівна

Географія

 18  Ширяєв Денис 11-А  ІІІ  Лантух Віра Василівна
19 Артюшенко Єлизавета 10 ІІ Забуга Анжеліка Василівна
20 Литвиненко Максим 8 ІІІ Лантух Віра Василівна

Cписок учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

2015-2016 навчальний рік

з/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Французька мова

1 Пашкова Дарина 8-А ІІ Єрмоленко Юрій Васильович
2 Міхайліченко Софія 8-А ІІІ Єрмоленко Юрій Васильович
3 Колдовська Єва 9-А ІІ Єрмоленко Юрій Васильович
4 Холін Денис 11-А ІІІ Єрмоленко Юрій Васильович

Англійська мова

5 Колдовська Єва 9-А ІІ Денщикова Оксана Володимирівна
6 Охріменко Аліна 11-А ІІІ Харченко Наталія Іванівна

Біологія

7 Колдовська Єва 9-А ІІ Пластюк Алла Іванівна

Інформаційні технології

8 Тищенко Олена 10-А ІІІ Кучерова Алла Миколаївна

Правознавство

9 Кубишкін Дмитро 11-А І Євдокимова Валентина Федорівна

Cписок учнів-переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад

2015-2016 навчальний рік

з/п

Прізвище, ім’я

учня

Клас

навчання

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який підготував учня

Українська мова та література

1 Закорко Вадим 7-А ІІІ Рева Наталія Володимирівна
2 Пашкова Дарина 8-А ІІІ Рева Наталія Володимирівна
3 Артюшенко Єлизавета 9-В ІІ Качан Любов Володимирівна
4 Тверда Аліна 10-А ІІІ Рева Наталія Володимирівна

Французька мова

5 Пашкова Дарина 8-А І Єрмоленко Юрій Васильович
6 Міхайліченко Софія 8-А ІІ Єрмоленко Юрій Васильович
7 Колдовська Єва 9-А І Єрмоленко Юрій Васильович
8 Холін Денис 11-А І Єрмоленко Юрій Васильович

Англійська мова

Мисник Софія 4-Б ІІІ Харченко Наталія Іванівна
9 Пашкова Дарина 8-А ІІІ Мисник Яна Анатоліївна
10 Колдовська Єва 9-А ІІ Мисник Яна Анатоліївна
11 Торяник Олександр 10-А ІІІ Мисник Яна Анатоліївна
12 Охріменко Аліна 11-А ІІ Харченко Наталія Іванівна
13 Івашура Євгенія 11-А ІІІ Харченко Наталія Іванівна

Біологія

14 Колдовська Єва 9-А ІІ Пластюк Алла Іванівна

Математика

15 Литвиненко Євгеній 6-В ІІ Калюсенко Людмила Олександрівна
16 Гомоля Влада 7-В ІІІ Мелентьєва Тетяна Павлівна
17 Лютий Антон 10-А ІІІ Мелентьєва Тетяна Павлівна

Інформаційні технології

18 Тищенко Олена 10-А ІІ Кучерова Алла Миколаївна
19 Плющик Володимир 10-А ІІІ Кучерова Алла Миколаївна

Інформатика

20 Плющик Володимир 10-А ІІІ Рождественський Олег Миколайович

Правознавство

21 Колдовська Єва 8-А ІІ Приходько Оксана Михайлівна
22 Харченко Анастасія 10-Б ІІІ Приходько Оксана Михайлівна
23 Кубишкін Дмитро 11-А ІІ Євдокимова Валентина Федорівна

Економіка

24 Терешкевич Денис 11-В ІІІ Лантух Віра Василівна

Географія

25 Ширяєв Денис 10-А ІІ Забуга Анжеліка Василівна

Трудове навчання

26 Голуб Іван 8-В ІІ Товчко Іван Васильович