Кожного року на початку березня ми вшановуємо пам’ять великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка, який прославив нашу країну далеко за її межами.
З нагоди 210-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря у шкільній бібліотеці КУ ССШ 9 розгорнуто книжкову виставку “Вогненне слово Кобзаря”.
Для найменших учнів нашої шкільної родини були проведені бібліотечні уроки, на яких діти дізналися про цікаві факти з життя відомого українського поета. Учні розповідали вірші, співали пісні, відповідали на запитання вікторини, брали активну участь у конкурсі малюнків до творів великого сина України.
Як весняні води могутнього Дніпра, нехай лине вічно жива в народі слава Великого Кобзаря. Бо він – це наша душа, наша мудрість, безсмертний геній українського народу. І ми здолаємо всі негаразди сьогодення, і життя наше наповниться теплом, щастям, спокоєм, хлібом і квітами. І в тому щасті ти, Тарасе, будеш вічним, як сонце над землею!
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/345-376x500.jpg)
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/1122-500x376.jpg)
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-07_16-30-45-484-375x500.jpg)
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/03-07_16-32-14-297-500x376.jpg)
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/234-500x375.jpg)
![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2024/03/изображение_viber_2024-03-07_16-32-14-161-500x376.jpg)