![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2022/02/274522472_1926299234224275_5006946062214696510_n-removebg-preview-200x160.png)
Ученицю 9 – А класу КУ ССШ 9 Лук’яніхіну Анастасію із зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення екології та аграрних наук, секція екології (керівники: Міцура О.М. та Терещенко Т.В. ).
Ученицю 11- А класу КУ ССШ 9 Москаленко Богданну із зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства(керівник: Сидоренко Ю. В. ).
Ученицю 11- В класу КУ ССШ 9 Пабат Кристину із зайнятим ІІІ місцем у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення фізики та астрономії(керівник: Іванова Н. В. ).