![](http://school9-sumy.org/wp-content/uploads/2022/02/274522472_1926299234224275_5006946062214696510_n-removebg-preview-200x160.png)
Вітаємо призерку фоточеленджа “Екологічний слід” Підбому Віолетту, ученицю 8 – Г класу КУ ССШ 9 , із зайнятим ІІІ місцем (учитель: Терещенко Т.В. ).
Вітаємо призерів екологічного марафону “Планета у нас одна. Бережемо енергоресурси” Соколову Карину, ученицю 7- Б класу КУ ССШ 9 із зайнятим ІІІ місцем , Миргородську Ярославу, ученицю 7- В класу КУ ССШ 9 із зайнятим ІІІ місцем (учитель: Грома А.В. ).