Rss

Школа – це храм науки

Школа – це храм науки,  осередок   мрій, де кожен учень повірить у те, що зможе себе реалізувати як особистість. Школа – це сучасний заклад з інтерактивними методами навчання, який надає якісну освіту. У школі витає дух творчості та мистецтва, учні виховуються духовно та естетично, школа допомагає розвивати таланти дітей через організацію творчого дозвілля.  

Усі ці умови створені в КУ ССШ № 9, де діти беруть участь та перемагають в олімпіадах, конкурсах, предметних турнірах міського, обласного та всеукраїнського рівнів,  долучаються до науково-дослідницької роботи. Цьому сприяють адміністрація закладу, учителі, які дають якісні знання.  

КУ ССШ № 9 – сучасний заклад, де створене належне освітнє середовище з сучасними технічними засобами навчання. Щороку приміщення школи ремонтується,  модернізується, але нагальною на сьогодні є потреба капітального ремонту покрівлі приміщення. Приємно, що батьки не залишаються осторонь. Сподіваємося, що батьківська громадськість не обмежиться лише критикою й наріканнями, а разом з педагогічним колективом закладу знайде дієві шляхи для вирішення проблеми на міському рівні.

Comments are closed.