Rss

  • delicious
  • youtube
  • flickr

Свято “Останній дзвоник”

План проведення свята «Останній дзвоник» 31.05.2019р.

Клас Час Назва заходу Форма заходу Зміст заходу ПІБ класного керівника
1-А 10.00 «Прощавай, 1 клас» Виховний захід Рухливі ігри, вікторини Єськова О.В.
1-Б 10.00 «Привіт канікули» Година спілкування Рухливі ігри, вікторини Русінов М.І.
1-В 10.00 «Нарешті канікули» Година спілкування Вікторина «Що? Де? Коли?» Микитченко В.В.
1-Г 10.00 «Здрастуй, літо» Година спілкування Музичні завдання, рухливі ігри Хотіна Г.О.
2-А 10.00 «Українська світлиця» Екскурсія Відвідування ЦЕНТУМ Хорольська Л.В.
2-Б 08.00 «Українська світлиця» Екскурсія Відвідування ЦЕНТУМ Васильєва Н.В.
2-В 08.00 «Таємне життя домашніх тварин» Похід до кінотеатру Перегляд мультфільму Годинець Т.О.
2-Г 08.00 «Рослини Сумщини» Класна година Інформаційна хвилинка, ігри, мікрофон Мордвінова І.В.
2-Д 08.00 «Музей хліба» Екскурсія Відвідування ЦЕНТУМ Шимко А.В.
3-А 10.00 «Здрастуй, літо»

Конкурсно -розважальна програма

 

Квест, рухливі ігри, вікторини Чередніченко Л.П.
3-Б 10.00 «Здрастуй, літо» Конкурсно -розважальна програма Квест, рухливі ігри, вікторини Бондаренко Л.М.
3-В 10.00 «Здрастуй, літо» Конкурсно -розважальна програма Квест, рухливі ігри, вікторини Білик Л.О.
3-Г 10.00 «Здрастуй, літо» Конкурсно -розважальна програма Квест, рухливі ігри, вікторини Кобзар А.В.
3-Д 10.00 «Здрастуй, літо» Конкурсно -розважальна програма Квест, рухливі ігри, вікторини Гуз Л.П.
4-А 09.00 «Подорож у минуле» Година спілкування Перегляд презентацій «Як ми навчались» Косенко Л.М.
4-Б 09.00 «Прощавай, 4 клас, 5 зустрічає нас!» Класна година Підсумки за 4 роки, нагородження, цікаві вікторини Каленіченко О.О.
4-В 10.00 «Щасливі роки у початковій школі» Виховний захід Створення колажу Ісаєва Л.М.
4-Г 09.00 «Порадійте всі за нас, ми йдемо у 5 клас!» Виховний захід Привітання, нагородження, цікаві вікторини Дядченко Н.В.
4-Д 09.00 «4 сходинки шкільного життя» Класна година Створення колажу Андрієнко В.В.
5-А 09.00 «Веселий відпочинок» Екскурсія Рухливі ігри Сидоренко Ю.В.
5-Б 10.30 «Веселі старти» Спортивне свято Спортивні ігри, вправи Литовченко Т.В.
5-В 10.15 «Таємниці домашніх тварин» Відвідування кінотеатру Перегляд кінофільму Приходько О.М.
5-Г 10.15 «Таємниці домашніх тварин» Відвідування кінотеатру Перегляд кінофільму Зулюкова Н.О.
6-А 10.00 «Стежками рідного краю»

Краєзнавча подорож до

м. Тростянець

Оглядова екскурсія Рева Н.В.
6-Б 10.00 «Свято у столиці»

Подорож до

м. Київ

Оглядова екскурсія, відвідування фабрики професій Горбатенко Н.О.
6-В 10.00 «Стежками рідного краю»

Краєзнавча подорож до

м. Тростянець

Оглядова екскурсія Мисник Я.А.
6-Г 10.00 «Свято у столиці»

Подорож до

м. Київ

Оглядова екскурсія, відвідування фабрики професій Клюєва Н.В.
6-Д 10.00 «Свято у столиці»

Подорож до

м. Київ

Оглядова екскурсія, відвідування фабрики професій Стародуб І.А.
7-А 10.00 «Свято у столиці»

Подорож до

м. Київ

Оглядова екскурсія, відвідування фабрики професій Кучерова А.М.
7-Б 11.00 «Ми – майбутні восьмикласники» Виховна година Підбиття підсумків навчального року Івченко Я.В.
7-В 10.00 «Квести на галявині» Екскурсія у природу Активний відпочинок, рухливі ігри Ткаченко О.М.
7-Г 09.00 «Здрастуй, літо!» Екскурсія Активний відпочинок, рухливі ігри Барбар К.В.
8-А 10.00 «Квести на галявині» Екскурсія Активний відпочинок, рухливі ігри Торгачова О.С.
8-Б 10.00 «Добро починається з тебе» Виховна година Інтерактивні вправи, перегляд й обговорення відеороликів Міцура О.М.
8-В 10.00 «Ура, канікули» Екскурсія Прогулянка  міським парком Іванченко І.І.
8-Г 10.00 «Ура, канікули» Екскурсія Прогулянка міським парком Олійник Т.Л.
9-А 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято

Нагородження випускників, традиційна клятва 10-класників, привітання від першокласників, останній вальс випускників,

останній урок

Пластюк А.І.
9-Б 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Забуга А.В.
9-В 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Юхименко В.М.
9-Г 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Шпаковська К.В.
10-А 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Денщикова О.В.
10-Б 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Мелентьєва Т.П.
11-А 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Коломієць І.І.
11-Б 09.00 «Останній дзвоник» Шкільне свято Резніченко Л.В.

 

Comments are closed.