Rss

Святкування Дня захисника України

Напередодні дня козацтва, свята Покрови 11.10. у закладі відзначено День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня на державному рівні.

У цей день проведено низку цікавих, яскравих заходів. День розпочато конкурсом «Строю та пісні» для учнів 10-11 класів. Хлопці та дівчата показали свою вправність у шикуванні, маршируванні, виконанні команд командира та вмінню виконувати стройову пісню. До складу журі ввійшли: заступник директора з ВР І.В. Булгакова, вчитель предмету «Захист Вітчизни» В.М. Козинець, педагог-організатор Шапошник В.В.  

Учнями закладу оформлено виставку плакатів та малюнків «День захисника України», «Свято Покрови». Роботи яскраві, сповнені патріотизму.

Протягом двох тижнів проведена низка благодійних акцій. Серед них:

– акція «Листівка – сюрприз для солдата»(виготовлення привітальних листівок із одноразовими пакетиками чаю чи кави);

– акція «Шкільний портфель» (збір канцтоварів для учнів шкіл, які перебувають у зоні АТО);

  На святковий концерт були запрошені батьки, які перебували у зоні ООС. Вітали захисників кращі колективи школи хореографічний колектив «Живчик», керівники Анісімова А.О.,  Орлова М.І.; вокальні колективи «Мальви», «Кремінь», вокалісти, керівник Пилипенко С.А. Захід відбувся на високому рівні, в доброзичливій атмосфері, вітальне слово тримав директор школи Г.С. Петрюченко. Наприкінці концерту всіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. 12.10 у школі проведено КТС для учнів 3-4 класів з нагоди Дня захисника України. Учні виконували командні завдання, змагались у виконанні гопака, відповідали на питання вікторини, переглядали патріотичні відео. Голова журі Директор КУ «Центр обслуговування учасників бойових дій, учаників ООС та членів їх сімей»  Мордванюк Олександр Васильович  нагородив всіх учасників грамотами та привітав зі святами «День козацтва», «День захисника України».

Слава Україні!!!

Comments are closed.