Rss

Патріотизм починається з колиски!

Старшокласники КУ ССШ № 9 вміють гарно співати та в лад ходити строєм! У цьому переконалися завдяки Конкурсу строю та пісні, що був проведений напередодні Дня захисника Вітчизни 08.10.2019 в рамах Тижня захисту Вітчизни. На подвір’ї школи 08.10.2019 року зібралися учні 10-А, 10-Б, 11-А та 11-Б класів. Керував заходом учитель захисту Вітчизни Козинець В.М. До складу журі увійшли заступник директора з виховної роботи Булгакова І.В., педагог-організатор Шапошник В.В. та Козинець В.М.

Під час конкурсу оцінювалися такі вміння: організаторські здібності командира команди, оригінальність постановки «малюнка» крокування строєм та злагодженість звучання пісні під час руху. За результатами змагань два І місця посіли 11-Б та 10-Б класи, два ІІ місця – 11-А та 10-А класи і були нагороджені грамотами.

До тренування навичок у військовій справі долучилися також наймолодші учні школи. Протягом тижня відбулися посвята в козачата для учнів 2 класів та посвята в джури для учнів 5 класів. Маленькі патріоти продемонстрували знання козацьких пісень, вміння злагоджено виконувати військові команди й танцювати гопак.

А в 3-х класах класними керівниками було проведено гру «Ми – козаки», метою якої було сприяти розширенню знань дітей про історію, традиції, звичаї козаків.

Також до свята 14 жовтня учнями школи було виготовлено вітальні листівки та зібрано смаколики для бійців ООС. Організатори цього заходу – соціальний педагог Отрощенко М.А. та учні-представники Департаменту добрих справ.

Фінальним акордом тижня плекання  патріотизму та любові до Батьківщини став флешмоб «Зі святом, воїне!» під керівництвом учителя історії, керівника шкільного музею історії військових конфліктів ХХ-ХХІ ст. Шпаковської К.В.

Comments are closed.