Rss

Осінні канікули в школі

Ось і закінчилися осінні канікули – пора відновлення сил та відпочинку. Цікаво, весело та насичено провели їх молодші школярі.

 Учні 4-х класів відвідали м.Путивль.  Невеличке місто зачарувало  природою та історією краю, надзвичайними експонатами краєзнавчого музею та пам’ятниками Ярославні, Сидорові Ковпаку.  

 Під час екскурсії до садиби «Вакулина Байка» кожен учень 2-В  зміг  доторкнутися до часточки історії свого народу, взяти участь у козацьких традиційних дійствах. А школярі 2-Б милувались краєвидами рідного міста у парку ім.Кожедуба.

Учні 3-Г класу на осінніх канікулах відвідали Сумський краєзнавчий музей, де мали можливість переглянути експозиції у відділі «Рослини і тварини Сумщини».

Діти поглибили свої знання про тваринний і рослинний світ рідного краю. Екскурсовод в деталях розповіла про звірів та птахів, які занесені до Червоної книги України. Учні мали змогу доторкнутися до муляжів тварин і птахів, побачити їх реальні розміри та гнізда, в яких вони виводять потомство.

Учні 3-Г класу  мали можливість переглянути експозиції у відділі «Рослини і тварини Сумщини» у Сумському краєзнавчому музеї.

 Першокласники відвідали куточок живої природи у ЦЕНТУМі. Барвисті декоративні птахи та екзотичні рибки привернули до себе увагу допитливих школярів. А учні 1-Г  здійснили подорож на страусину ферму в с. Верхня Сироватка. Дiти познайомились з тваринами, мали змогу погодувати улюбленцiв.

Канікули подарували дітлахам багато нових  відкриттів. Це був тиждень позитивних емоцій, цікавих зустрічей, неймовірних вражень.       

Учасники проекту #Енергоефективні_школи_нова_генерація – учні 9-В класу, разом з #Irina_Ivanchenko та аспірантами СумДУ #Daria_Sukhostavets та #Andrey_Sochan, на базі #СумДУ, в форматі презентації досвіду обговорили питання: альтернативних видів енергетики, сучасних технології та засобів енергозбереження, формування вмінь та навичок ресурсозбереження. Адже сучасне життя вимагає від старшокласника не тільки високого рівня загальноосвітньої підготовки, а й широкого спектру загальнокультурних, загальнолюдських і життєвих компетенцій.

30.10.2019 учні 11-Б класу відвідали музей, що знаходиться в СНАУ. Під час екскурсії познайомилися з історією створення університету, життям студентів і викладачів у минулому столітті. Але серед представлених експозицій учнів найбільше зацікавили речі початку ХХ століття. Знайомство з минулим є складовою патріотичного і громадського виховання. Велика подяка Світлані Вікторівні Калюжна за чудову зустріч і чудово проведений час з нами.

На осінніх канікулах учні 9-а та 8-в класів здійснили цікаву та незабутню подорож до столиці Галичини, центра Західної України – м.Львова – міста з особливою атмосферою, яким більш, ніж півтисячоліття правили королі. Львів ввражає своєю історією! Львів величний і привітний – місто кави, шоколаду, штруделів, замків, вузьких вулиць, старовинних будівель та доброзичливих людей! 

 

Comments are closed.