Rss

НА ЧАСІ – МОВНЕ ПИТАННЯ!

22 травня 2019 року Україна отримала нову редакцію українського правопису. Незважаючи на те, що перехідний період триватиме 5 років, учні та вчителі КУ ССШ №9 уже зараз взялися активно вивчати інновації «мовної конституції». Саме тому 6 та 7 листопада у форматі вікторини під назвою «Це треба знати!», уроків-презентацій «Грамотність по-новому», «Нова редакція правопису: знай та виконуй!» учителі-філологи ознайомили учнів з основними змінами в новій редакції правопису. Уроки пройшли цікаво та змістовно!

А завдяки креативності учениць 10-А класу Солохи Анастасії та Осадчої Анни тепер новий правопис можна вивчати не тільки на уроках української мови, а й на перерві, стежачи за змінною, розміщеною на 2 поверсі стіннівкою «Ok, Google, як вивчити новий правопис легко та швидко?».

Але 7 листопада вивчали не тільки новий правопис, але й демонстрували ґрунтовні знання з української мови відповідно до попередньої редакції правопису. Цього дня було проведено І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. За звання кращого знавця української мови прийшли позмагатися учні 5-11 класів. За результатами І етапу конкурсу буде визначено переможців, представників від школи, які будуть захищати честь навчального закладу на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Отож, побажаймо успіхів усім учасникам мовознавчого конкурсу!

Фоторепортаж

Comments are closed.