Rss

НАС ЄДНАЄ МОВА, АБО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ

Напередодні Дня української писемности та мови, 8 листопада, у стінах альма-матер учні 10-х та 11-х класів разом із учителями С.Г.Сіряченко, Л.В.Качан та І.І.Коломієць долучилися до написання щорічного Всеукраїнського радіодиктанту єдності. Затамувавши подих, усі присутні уважно слухали голос педагога, радіо- та телеведучого, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка Олександра Авраменка, який цьогоріч читав в ефірі першого каналу «UA: Українське радіо» текст диктанту «Від бересту – до «цифри».

Після написання радіодиктанту учні надіслали фото своїх робіт на електронну адресу та вайбер редакції Українського радіо для участі в конкурсі на кращу роботу.

Цьогорічний диктант містив слова зі змінами у написанні відповідно до нової редакції «Українського правопису», тому приємно було спостерігати за схвильованими та радісними учнями, які ділилися з товаришами своїми успіхами в опануванні нових правил.

Отож, як бачимо, мова – це не тільки засіб спілкування, це ще й код порозуміння, першоелемент єднання.

Comments are closed.