Rss

Екскурсія до Сумської філії ХНУВС

18 листопада в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ пройшов День відкритих дверей. До навчального закладу завітали учні 9-В кл. та 9-Б кл. КУССШ № 9.

Працівники відділу організації освітнього процесу розповіли про філію університету, про умови вступу та спеціальності, за якими проводиться набір на навчання. Дев’ятикласникам продемонстрували криміналістичний полігон, валізу криміналіста, криміналістичну техніку, показали процедуру зняття відбитків пальців, а також виявлення слідів рук за допомогою спеціальних порошків. Юнаки та дівчата із задоволенням слухали розповідь про методи роботи експертів-криміналістів.

Учні ознайомилися з виставкою зброї та спеціальних засобів, що знаходяться на озброєнні управління «КОРД». Студенти старших курсів у залі судових засідань відтворили навчальний судовий процес з цивільної справи. З творчими номерами перед гостями виступили студенти та працівники філії.

   Залишаючи стіни навчального закладу, школярі не приховували свого задоволення від заходу, а також бажання у недалекому майбутньому вступити до лав Сумської філії ХНУВС.

Comments are closed.