Rss

День самоврядування

День самоврядування – це день, якого щороку, у жовтні, з нетерпінням  чекають як учні,  так і вчителі, оскільки це чудова можливість для учнів приміряти на себе важливу й відповідальну професію педагога, виявити креативність, організованість, вміння взаємодіяти із соціумом, а для вчителів – можливість відволіктися від щоденних турбот та поспостерігати за тим, як вдається вихованцям  перебрати на себе вчительську роль: проводити урок, слідкувати за дисципліною, стати для учня наставником і другом одочасно.

Відкриття заходу відбулося 3 жовтня о 7.30 в холі навчального закладу, де зібралися всі вчителі-дублери на чолі з Президентом школи. Тодерюк Даніїл привітав усіх присутніх і побажав насиченого та продуктивного дня, після чого схвильовані, але рішучі, впевнені в собі юні філологи, історики, біологи, математики, хіміки, фізики розійшлися по своїх уроках. Усі вчителі-дублери заздалегідь сумлінно готувалися до занять, тому отримали лише схвальні відгуки як від учителів, яких заміняли, так і від своїх учнів, які запрошували «нових» учителів на наступний День самоврядування-2020.

Без сумніву, цей день надовго запам’ятається всьому шкільному колективу як свято єднання вчительського досвіду та юних учнівських спроб відчути себе дорослішими.

Comments are closed.