Rss

Весняні канікули

Насиченою була подорож учнів 3-Д, 3-В, 3-Б класів 11.04.18 року.

Діти відвідали Музей українського весілля у с. Великі Будища. Вони спостерігали за реконструкцією весілля, самі долучилися до українського обряду.

Подорожуючи Диканькою діти відвідали  Свято-Миколаївську церкву, із якою пов’язана історія народження М.Гоголя; Свято-Троїцьку церкву; побачили прекрасні Кочубеївські дуби.

На завершення екскурсії дівчатка і хлопчики завітали до Національного музею-заповідника українського гончарства. Понад річкою Ворсклою на семи мальовничих пагорбах розкинулося селище Опішня. З давніх-давен тутешні гончарі створюють кераміку, яку знають та цінують в усьому світі.
Протягом подорожі учні дізналися про визначні пам’ятки, що траплялися шляхом, чули казки Полтавщини та розповіді про українські вечорниці, сватання та весілля.

Фоторепортаж подорожі

10 квітня учні 5- Д і 8-Б класу відвідали місто Харків: зоопарк Фельдмана, хлібзавод “Кулиничи”. В зоопарку діти познайомилися з представниками дикої природи. На хлібзаводі взяли участь у виготовленні рулетиків. Інтерес викликав процес приготування хлібопекарських виробів.

Фоторепортаж подорожі

10 квітня учні 6-А класу прийняли активну участь у сюжетно-рольовій грі “Мої можливості”. Захід розпочався в спортивній залі з індивідуальних конкурсів на виявлення спритності, винахідливості, витривалості. Далі, для виявлення ділових якостей,  учні випробували себе у грі “Біржа”. Спочатку необхідно було заробити початковий капітал, прибираючи територію школи. Зароблений капітал необхідно було примножити за правилами біржі і підрахувати відсоток прибутку. Гра закінчилась нагородженням грамотами за проявлені якості.

Фоторепортаж гри

Comments are closed.