Rss

“Великі панафінеї”

У нашій школі вже стало доброю традицією  щороку урочисто відзначати досягнення здібних та обдарованих учнів – переможців Всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів та змагань. Так і цьогоріч 19  квітня відбулося свято вшанування обдарованих учнів КУССШ №9 «Великі Панафінеї».

    В ошатній залі зібралися талановиті вихованці, їхні батьки, учителі. З вітальннями до школярів звернувся директор КУССШ №9 Петрюченко Г.С., який висловив слова вдячності переможцям та вчителям за те, що  своєю  наполегливою працею й досягнутими  значними  результатами прославляють

навчальний заклад, місто.  

   Гучними оплесками зустрічали в залі обдарованих дітей – майбутній цвіт нації, її інтелектуальну еліту, гордість нашого міста, які піднімалися на сцену для отримання заслужених нагород. Грамотами були відзначені учні, які показали високий рівень знань, захищали честь школи та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань та проявили себе у громадському житті школи. Серед нагороджених – Артюшенко Єлизавета, Колдовська Єва, Ляпощенко Антон, Міхайліченко Софія, Тюєва Юлія.

    Слова шани й вдячності звучали цього дня й на адресу педагогів-наставників талановитої молоді.  Учителі – співавтори успіху своїх вихованців.

   Гарним подарунком переможцям були музичні й танцювальні номери від вихованців нашої школи. Колективи «Живчик», «Домісолька», «Мальви», «Кремінь» вкотре дивували присутніх своїми талантами.

  Свято вшанування обдарованої молоді пройшдо урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за наших учнів.

Фоторепортаж церемонії

Comments are closed.